• Obecnie brak na stanie
Gryzaki logopedyczne GOSHABUNGA
search
  • Gryzak logopedyczny ARK GOSHABUNGA- wersje kolorystyczne
  • Porównanie gryzaków logopedycznych ARK
  • Gryzaki logopedyczne GOSHABUNGA

Gryzak logopedyczny ARK GOSHABUNGA

Gryzaki logopedyczne stosowane są w terapii ćwiczenia siły i stabilności żuchwy, zgrzytania zębami, seplenienia międzyzębowego. Odbarczają żuchwę, która jest kondensatorem emocji. Wersja GOSHABUNGA - dostań więcej za mniej!

46,00 zł
Brutto

46,00 zł szt

Ilość
× Niedostępny Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa

Od 350zł

Szybkie płatności

PayPal, PayU, Przelew tradycyjny

Pomoc online

Pomagamy w doborze produktu.

Seria gryzaków logopedycznych GOSHABUNGA

przeznaczona jest dla starszych nastolatków i Pacjentów dorosłych. Dzięki wydłużonej powierzchni nagryzowej łatwiej sięgnąć do tylnych zębów trzonowych. Łatwiejszy jest również sam uchwyt, gdyż goshabungi mają nieco większą pętlę.

Polecamy GOSHABUNGĘ tym Pacjentom, którzy mają zwiększoną potrzebę gryzienia i eksploracji w jamie ustnej i gryzą odzież, długopisy, włosy, palce. Ważne jest, że GOSHABUNGA ze względu na rozmiary może być rekomendowana dorosłym Pacjentom z niezbornością ruchową i zaburzeniami małej motoryki.

Gryzaki logopedyczne stosowane są w terapii zgrzytania zębami, ćwiczenia siły i stabilności żuchwy. Odbarczają żuchwę, która jest kumulatorem emocji. Osoby karmione przez sondę mogą stosować gryzaki logopedyczne takie jak GOSHABUNGA do zaspokajania potrzeby gryzienia i żucia.

Gryzak nie zawiera ołowiu, ftalanów, BPA, PVC i lateksu

WERSJE ELASTYCZNOŚCI:

czerwony - miękki

zielony -  twardy

niebieski - bardzo twardy

Prosimy o ciągły nadzór, regularne sprawdzanie gryzaka i wymianę przy pierwszych oznakach zużycia.

Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, BPA ani lateksu

Uwaga: tego narzędzia terapeutycznego należy używać przez cały czas pod nadzorem osoby dorosłej (lub specjalisty).

PRODUCENT

ARK Therapeutic Services, Inc.
PO Box 290310
703 Clemson Road
Columbia, SC 29229, United States
info@arktherapeutic.com
www.ark-usa.com

REPREZENTANT EU

CS Life
The Black Church St. Marys Place .
Dublin, Irland, 7D07 P4AX

www.cslifesciences.com

IMPORTER

PJtherapeutic Piotr Jaworski

Chodkiewicza 5 43-600 Jaworzno POLSKA

tel. 797171989, email: office@pjtherapeutic-speechtools.com

www.wibratorylogopedyczne.pl

WYRÓB MEDYCZNY

GL0019-XT