office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Kiedy wędzidełko podjęzykowe jest krótkie...
Kiedy wędzidełko podjęzykowe jest krótkie...
Każdy z logopedów powinien mieć umiejętność określania, czy wędzidełko podjęzykowe wymaga interwenc...
 (0)
Ciach, ciach...Czy wystarczy uwolnić język?
Ciach, ciach...Czy wystarczy uwolnić język?
"The gross oversimplification of tongue tie release has some unfortunate repercussions - everyone s...
 (4)
NAJLEPSZE DO TERAPII MIĘDZYZĘBOWOŚCI?
NAJLEPSZE DO TERAPII MIĘDZYZĘBOWOŚCI?
Zastosuj KRÓLIKA od SPEECH BUDDY, teraz zestaw w ofercie -15% . Jedna z unikalnych szpatułek lo...
 (1)
SZKOLENIE Z DIAGNOZY I TERAPII KRÓTKICH WĘDZIDEŁEK
SZKOLENIE Z DIAGNOZY I TERAPII KRÓTKICH WĘDZIDEŁEK
UNRAVELING TOT's... po polsku  czyli ZAPRASZAMY NA DWUDNIOWE SZKOLENIE Z DIAGNOZY I TERAPI...
 (8)
MAM NA IMIĘ DANI...
MAM NA IMIĘ DANI...
...i jestem nowym JIGGLEREM od Talk Tools . Można przy pomocy moich skrzydełek ćwiczyć zamknięcie ...
 (5)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

SZPATUŁKI DO MASAŻU

Szpatułki do masażu mają różne faktury i miękkość, pierwszą szpatułką do masażu jest niewątpliwie nakładka silikonowa na palec, a kolejnymi wcieleniami szpatułki NUK. Najbardziej chyba zaawansowany model to BPOP od Debry Beckman, ze spiralnym paskowaniem.

Aktywne filtry

 • Szpatułka plastykowa kolorowa 5 szt

  12,00 zł

  Szpatułka medyczna do zastosowań specjalistycznych w obrębie jamy ustnej dla dzieci, kolorowa, zestaw 5 sztuk. Przekonaj się jaką różnicę robią figurki zwierząt i kolory szpatułki lekarskiej!

 • Szpatułki TOOTHETTE

  12,00 zł

  Szpatułki TOOTHETTE

  - gąbkowe szpatułki wykorzystywane do higieny jamy ustnej zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego.

  Higiena jamy ustnej jest naturalną barierą chroniącą przed inwazją bakterii i wirusów na dolne drogi oddechowe, ale te szpatułki wykorzystuje się w ćwiczeniach wielu funkcji artykulatorów.

 • Patyczki porzeczkowe 15 cm zestaw

  12,00 zł

  Patyczki smakowe to znakomita pomoc dla Pacjentów po udarach, wylewach i zatorach do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania.

 • Patyczki cytrynowe 15 cm zestaw

  13,00 zł

  Znakomita pomoc dla Pacjentów po udarach, wylewach i zatorach do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania. Patyczki nasączone są słodkawym cytrynowym smakiem i świetnie nadają się do usprawniania sensorycznego, wskazywania miejsca artykulacji i pobudzania intraoralnego przed właściwymi ćwiczeniami logopedycznymi.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt neutralne

  7,50 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywa

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt cytrynowe

  7,50 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywa

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt porzeczkowe

  7,50 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać!

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt miętowe

  7,50 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać.

 • Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman

  49,00 zł

  B-POP: Profesjonalna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

 • Zestaw szpatułek do masażu ARK

  90,00 zł

  Wszystkie trzy szpatułki ARK do masażu logopedycznego są przeznaczone do  masażu intraoralnego policzków, dziąseł, podniebienia, języka oraz zewnątrzustnego: policzków oraz warg.

 • OraStim

  9,00 zł

  OraStim to skuteczna stymulacja wewnątrzustna przy użyciu dwóch różnych tekstur, znajdujących się na obu końcach OraStimu- główki gładkiej lub główki zawierącej  twarde wypustki. Końcówki można wyginać, aby ułatwić sobie dostep do miejsc oddalonych lub od

 • Nakładka do masażu dla dzieci INFADENT

  7,50 zł

  Nakładka silikonowa na palec z fakturowaniem w kształcie malutkich (ok. 2 mm ) wypustek; stosowana do masażu łagodzącego objawy ząbkowania, jako tzw. pierwsza szczoteczka. Podstawowe narzędzie masażu języka dzieci od poczęcia.

 • Szczoteczki do masażu NUK -zestaw

  29,00 zł

  Szczoteczki NUK do masażu dziąseł, języka, policzków: W zestawie jest okrągła z miękkimi wypustkami - doskonale nadaje się do rozwijania sensorycznego, do odwrażliwiania i kształcenia stref artykulacyjnych i druga - bogata w fakturowanie, z typowem kształtem szczoteczki - świetna do masażu języka.

 • Szpatułki TOOTHETTE ZIELONE

  13,00 zł

  Szpatułki gąbkowe wykorzystywane do higieny jamy ustnej zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego. Higiena jamy ustnej jest naturalną barierą chroniącą przed inwazją bakterii i wirusów na dolne drogi oddechowe. Te niepozorne szpatułki znalazły zastosowanie w logopedycznych ćwiczeniach sensorycznych: wskazywaniu miejsca artykulacji, brushingu, jako element procedur odwrażliwiania i NLP.

 • Szpatułka logopedyczna MINI

  30,00 zł

  Szpatułka logopedyczna przeznaczona do masażu sensorycznego zewnętrznie i wewnątrz jamy ustnej: języka, dziąseł, policzków i warg; amerykański pomysł i produkcja z medycznego elastomeru.

 • Szpatułka logopedyczna PREEFER

  30,00 zł

  Szpatułka PREEFER - doskonała do terapii zewnątrzustnej, zwłaszcza mięśnia okrężnego i w ćwiczenia ruchów bocznych języka.

 • Szpatułka logopedyczna PROBE

  30,00 zł

  Szpatułka PROBE - wykorzystywana do stymulowania dziąseł, podniebienia, policzków i języka. Tania i funkcjonalna! Must have dla każdego logopedy! Zastępuje palec w rękawiczce i nakładkę do masażu dziąseł u Pacjentów z odruchem kąsania i mocnym zagryzaniem u małych dzieci. Z jej pomocą wykonasz brushing bocznych krawędzi języka, popracujesz nad apeksem, poćwiczysz wrażliwość taktylną.