office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie wypowiada głoski R? Dostarcz mu bodźca, który idealnie ten proces symuluje. Zanim...
 (1)
WARSZTATY MYOTools 102
WARSZTATY MYOTools 102
Wkrótce przygoda z MYO! Robyn Merkel-Walsh otwiera przed specjalistami OPT kartę miofunkcjonalną. ...
 (5)
WIGGLER zamiast RERKA?
WIGGLER zamiast RERKA?
Alternatywą dla RERKA -osobiście nim pracuję- jest WIGGLER. Czy mam coś do RERKA?  No nie,  al...
 (1)
MASZ KOD PROMOCYJNY?
MASZ KOD PROMOCYJNY?
Zapraszamy na stronę pomocy logopedycznych, które przeceniliśmy w tym tygodniu. Wyprzedaże trwają...
 (0)
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Sara Rosenfeld Johnson z Talk Tools przepisywała słomki Pacjentom z międzyzebowym ułożeniem języka ...
 (7)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

WIBRATORY LOGOPEDYCZNE

Od 16 lat wspieramy w rozwoju dzieci wyjątkowe, kształtujemy język zapewniając bazę pomocy logopedycznych. W naszym magazynie czeka na Państwa ponad 500 produktów do terapii zaburzeń mowy! Są bezpieczne i ergonomiczne, kolorowe i przyjazne. Znakomita ich część to wyroby medyczne.

Współpracujemy ze środowiskami logopedów i fizjoterapeutów organizując specjalistyczne szkolenia i warsztaty ze stosowania tych narzędzi. Zapraszamy tylko specjalistów z najwyższej półki, np. związanych z Talk Tools w USA, a eventy są premiowane amerykańskim systemem punktowym.

Technologię wspierającą wyszukujemy na całym świecie. To my wymyśliliśmy RERKA, pozytywnie zarażaliśmy sympatią do wibratorów logopedycznych Z-vibe i wysyłaliśmy pierwsze smakowe gryzaki. To w sklepiku PJtherapeutic znajdziecie Państwo ofertę pomocy do terapii karmienia, do ćwiczeń oddechowych, do terapii miofunkcjonalnej i rozwijania słuchu. 

Osobiście jestem praktykującym logopedą i dlatego wiedza o tubkach, bloczkach, wibach, gryzakach, miernikach języka, szpatułkach i dezynfekcji pochodzi u nas z pierwszej ręki i jest sprawdzona. Zachęcam do korzystania z naszych warsztatów i do zapisania się na newsletter. Nasze propozycje szkoleniowe i produktowe są wartościowe i unikalne.

Zapraszam serdecznie - Piotrek Jaworski.

Aktywne filtry