office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

PROMOCJA!
PROMOCJA!
W promocji mamy tym razem narzędzia do leczenia preortodontycznego, RERKI, naszyjniki logopedyczne ...
 (0)
Ortodonta każe czekać? Zmień ortodontę...
To nie jest post przeciwko ortodontom, tylko przeciwko nieukom, których nie brakuje w każdej profes...
 (0)
Co trzeba wiedzieć o gryzakach logopedycznych?
Co trzeba wiedzieć o gryzakach logopedycznych?
Dlaczego gryzaki? JAKIE MAJĄ DZIAŁANIE Nieocenioną pomocą logopedyczną nieuświadamianą so...
 (8)
Nie tylko Talk Tools...
Nie tylko Talk Tools...
zachwycił się skutecznością słomek w zhierarchizowanym programie oromotorycznym! Negative pressure ...
 (1)
LIP GYM™ - czyli rzecz o motywacji...
LIP GYM™ - czyli rzecz o motywacji...
Od kiedy mogę dzieci na zajęciach zaskakiwać nowymi przyrządami, odtąd zdaję sobie sprawę, że cały...
 (0)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

WYDAWNICTWA ANGLOJĘZYCZNE

Dla czytających w języku angielskim uruchomiliśmy kategorię wydawnictw logopedycznych z USA. Wybraliśmy perełki takie jak książki Pam Marshalli, wydawnictwa poświęcone karmieniu dzieci wyjątkowych, np. Klein/Delaney, publikacje Diane Bahr Sary Rosenfeld i wielu innych szanowanych na świecie logopedycznych guru.

Aktywne filtry

 • PROGRAM TERAPII SEPLENIENIA - SMILE - podręcznik

  180,00 zł

  SMILE - PROGRAM TERAPII SEPLENIENIA MIĘDZYZĘBOWEGO skierowany jest dla dzieci z otwartą nawykowo buzią, wadami zgryzu i problemami pozycji języka.

 • SWALLOWORKS Therapy Program

  265,00 zł

  12 warsztatów terapii oralnej fazy połykania Char Boshart przyda się każdemu logopedzie pracującemu nad połykaniem infantylnym.

 • The Myofunctional Evaluation

  212,00 zł

  A guide to evaluating the oral stage of Swallowing.

 • The Marshalla Guide

  999,00 zł

  Kompendium wiedzy logopedycznej napisane przez jedną z najbardziej znanych ekspertek z dziedziny terapii mowy w USA- Pam Marshallę.

  Książka dostępna na zamówienie.

 • HOW TO STOP THUMBSUCKING (MSL) -stop ssaniu kciuka

  108,00 zł

  HOW TO STOP THUMBSUCKING?- Jak powstrzymać ssanie kciukaŚwietna książka Pameli Marshalli, autorytetu amerykańskiej logopedii, praktyczny poradnik nie tylko dla logopedów, ale i rodziców.

 • Functional Assessment and Remediation of TOTs, Ove

  295,00 zł

  Functional Assessment and Remediation of TOTs, Overland/WalshFantastyczny podręcznik dla logopedów przedstawiający diagnozę i postoperacyjną terapię krótkich wędzidełek, zwłaszcza podjęzykowego. Komponent karmieniowy dopełnia obrazu. Polecamy!

 • A sensory motor approach to feeding

  289,00 zł

  Podręcznik karmienia terapeutycznego specjalistki z TALK TOOLS, która miała okazję gościć ze swoim kursem w Krakowie. Terapia karmienia z uwzględnieniem wrażliwości Pacjenta i stanu jego motoryki krok po kroku.

 • NOBODY EVER TOLD ME THAT (SW)

  145,00 zł

  Nobody ever told me (or my mother) that, Diane Bahr

  - wszystko o rozwoju dziecka od butelki przez oddychanie do zdrowego rozwoju mowy.

  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

  KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA - SMILE

  599,00 zł

  SMILE - KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA MIĘDZYZĘBOWEGO

  Program skierowany dla dzieci z otwartą nawykowo buzią, wadami zgryzu i przedniej pozycji języka.

 • PROGRAM DIAGNOZY I TERAPII ŻUCHWY

  1 370,00 zł

  Najbardziej kompletny i popularny na świecie program diagnozy  i terapii wad wymowy związanych z zaburzeniami funkcji żuchwy. Zawiera książkę, materiał video oraz pakiet pomocy.

 • TIPS & TECHNIQUES (ARK) - gryzaki logopedyczne

  47,00 zł

  Gryzaki logopedyczne- porady i techniki terapeutyczne, Debra C. Lowsky- poradnik dla logopedówi rodziców dzieci z problemami gryzienia i żucia, który przedstawia warsztat stosowania gryzaków logopedycznych.

 • HOMEWORK BOOK (TALK) - LOGOPEDYCZNE ZADANIA DOMOWE

  250,00 zł

  Doskonały podręcznik zwłaszcza dla tych, którzy ukończyli kurs Terapii pozycji oralnej. Ukazuje amerykańską strategię pracy w domowym środowisku dziecka z poważnymi zaburzeniami mowy.

 • ORAL PLACEMENT THERAPY

  280,00 zł

  Kompletny program terapii orofacjalnej dla wyrazistości mowy i karmienia (nie zawierający narzędzi), włącznie z postępowaniem diagnostycznym, efektywny dla Pacjentów w każdym wieku.

 • HOW TO STOP DROOLING (MSL) - zatrzymać ślinienie

  108,00 zł

  Jak sobie poradzić ze ślinieniem?Książka Marshalli daje odpowiedź kompleksową i do zastosowania bez zbędnej teorii.

 • JUST TAKE A BITE (FUT) - weź gryza

  150,00 zł

  JUST TAKE A BITE- weź gryza - łatwe i skuteczne odpowiedzi na awersje żywnościowe i wyzwania karmienia; Lori Ernsperger, Tania Stegen -Hanson; STRON 236 WERSJA JĘZYKOWA: ANGIELSKA

 • TREATING EATING PROBLEMS

  1 070,00 zł

  TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum;

  Krzyk, płacz dziecka, plucie i rzucanie jedzeniem podczas posiłku wystarczą, aby sfrustrować każdego rodzica lub opiekuna! Ciągły opór przed jedzeniem nie tylko prowadzi do niedożywienia, ale dodatkowym problemem staje się rozwój fizyczny i intelektualny. Jest to dwuczęściowa książka napisana dla opiekunów i profesjonalistów pracujących z dziećmi mającymi problemy z karmieniem. Przedstawia interwencje behawioralne i rozmaite podejścia do rozwiązywania problemów dziecka z jedzeniem. Część pierwsza została napisana specjalnie dla nauczycieli, rodziców i opiekunów bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub szkolenia w zakresie problemów żywieniowych. Część druga została napisana dla profesjonalistów, dostarczając szczegółowych informacji na temat stosowania oceny behawioralnej i opracowywania zindywidualizowanych interwencji opartych na zachowaniach żywieniowych dziecka. Interwencje i procedury behawioralne przedstawione w tej książce można również zintegrować z terapią motoryczną w obrębie jamy ustnej lub terapią połykania. 

  WERSJA JĘZYKOWA ANGIELSKA

 • DROOLING REMEDIATION PROGRAM

  187,00 zł

  Jak zapobiegać ślinieniu- program Sary Rosenfeld Johnson z Talk Tools

  Jeśli Twoje dziecko lub Pacjent się ślini, sięgnij po (must have) - poradnik TALK TOOLS, bez zbędnej teorii - ale kompleksowo, prosto - ale skutecznie! Amerykanie to przerobili. Diagnozuj obszary ślinienia i wdrażaj krok po kroku program terapii logopedycznej dostosowany do potrzeb Twojego Pacjenta.

 • JAW PROGRAM with bite blocks

  425,00 zł

  Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson - kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy. Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja oraz możliwy program terapii. Żuchwa jest w hierarchii TALK TOOLS na pierwszym miejscu, jako największy artykulator, dlatego też diagnoza żuchwy powinna być dla logopedy działaniem prymarnym. Pomoce logopedyczne przedstawione w tym popularnym na świecie podręczniku są  do kupienia za pośrednictwem PJtherapeutic. Przekonaj się ile jeszcze wiedzy przed Tobą! Program zawiera bloczki żuchwowe!

 • Assessment and treatment of the jaw

  240,00 zł

  Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson - kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy. Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja oraz możliwy program terapii. Żuchwa jest w hierarchii TALK TOOLS na pierwszym miejscu, jako największy artykulator, dlatego też diagnoza żuchwy powinna być dla logopedy działaniem prymarnym. Pomoce logopedyczne przedstawione w tym popularnym na świecie podręczniku są  do kupienia za pośrednictwem PJtherapeutic. Przekonaj się ile jeszcze wiedzy przed Tobą!

 • Przenośne Centrum Logopedyczne Webbera

  799,00 zł

  Przenośne Centrum Terapeutyczne  -teczka dla logopedy, terapeuty, specjalisty zajmującego się rewalidacją.

  PORTABLE THERAPY CENTER zawiera duże lustro, tablicę suchościeralną, przegródki z kieszonkami na obrazki, tablicę "rzepową"...Coraz więcej logopedów podróżuje do Pacjentów i taki organizer jest im niezbędny.

 • TIPS & TECHNIQUES (ARK) - Jak stosować Z-viby?

  94,00 zł

  Jak stosować Z-viby?Poradnik autorstwa Debry C. Lowsky, logopedki i pomysłodawczyni Z-vibów, zawierający porady i techniki użycia tych niezwykłych wibratorów logopedycznych.W podręczniku znajdziemy metodykę masażu wibracyjnego, zastosowanie w odniesie

 • FOOD CHAINING

  79,00 zł

  FOOD CHAININGCheryl Fraker, Mark Fishbein, Sybil Cox, Laura WalbertDoskonała książka logopedów specjalizujących się w dysfagii i lekarzy, przedstawiająca krok po kroku 6 stopniowy plan, którego zadaniem jest uwolnić (małego) Pacjenta od podjadania, ro