office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ KODY!
ZAPISZ SIĘ I OTRZYMUJ KODY!
NA ZNIŻKI I PROMOCJE w PJtherapeutic - wystarczy zapisać się do NEWSLETTERA. 18 PRODUKTÓW do tera...
 (0)
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
A może nie ma ROKÓW ZŁYCH? Może wszystkie są DOBRE, tylko nie potrafimy tego zrozumieć?  Życzymy...
 (1)
LIPER, GROOVED DIRECTOR CZY TONGUE GUIDE?
LIPER, GROOVED DIRECTOR CZY TONGUE GUIDE?
    Logopedzi, którzy diagnozują krótkie wędzidełka, czy też- jak chcieliby Amerykanie- tkanki przy...
 (0)
Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw standardom zawodowym, mając też na uwadze coraz więks...
 (2)
TERAPIA ROBI SIĘ SAMA...
TERAPIA ROBI SIĘ SAMA...
...gdy się ma odpowiednie narzędzia. Na filmie prezentujemy ćwiczenia ruchu języka do tyłu i do gór...
 (14)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

WYDAWNICTWA ANGLOJĘZYCZNE

Dla czytających w języku angielskim uruchomiliśmy kategorię wydawnictw logopedycznych z USA. Wybraliśmy perełki takie jak książki Pam Marshalli, wydawnictwa poświęcone karmieniu dzieci wyjątkowych, np. Klein/Delaney, publikacje Diane Bahr Sary Rosenfeld i wielu innych szanowanych na świecie logopedycznych guru.

Aktywne filtry

 • SWALLOWORKS Therapy Program

  265,00 zł

  12 warsztatów terapii oralnej fazy połykania Char Boshart przyda się każdemu logopedzie pracującemu nad połykaniem infantylnym.

 • The Myofunctional Evaluation

  212,00 zł

  A guide to evaluating the oral stage of Swallowing.

 • The Marshalla Guide

  999,00 zł

  Kompendium wiedzy logopedycznej napisane przez jedną z najbardziej znanych ekspertek z dziedziny terapii mowy w USA- Pam Marshallę.

  Książka dostępna na zamówienie.

 • HOW TO STOP THUMBSUCKING (MSL) -stop ssaniu kciuka

  108,00 zł

  HOW TO STOP THUMBSUCKING?- Jak powstrzymać ssanie kciukaŚwietna książka Pameli Marshalli, autorytetu amerykańskiej logopedii, praktyczny poradnik nie tylko dla logopedów, ale i rodziców.

 • Functional Assessment and Remediation of TOTs, Ove

  295,00 zł

  Functional Assessment and Remediation of TOTs, Overland/WalshFantastyczny podręcznik dla logopedów przedstawiający diagnozę i postoperacyjną terapię krótkich wędzidełek, zwłaszcza podjęzykowego. Komponent karmieniowy dopełnia obrazu. Polecamy!

 • A sensory motor approach to feeding

  289,00 zł

  Podręcznik karmienia terapeutycznego specjalistki z TALK TOOLS, która miała okazję gościć ze swoim kursem w Krakowie. Terapia karmienia z uwzględnieniem wrażliwości Pacjenta i stanu jego motoryki krok po kroku.

 • NOBODY EVER TOLD ME THAT (SW)

  145,00 zł

  Nobody ever told me (or my mother) that, Diane Bahr

  - wszystko o rozwoju dziecka od butelki przez oddychanie do zdrowego rozwoju mowy.

  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

  KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA - SMILE

  599,00 zł

  SMILE - KOMPLETNY PROGRAM DO TERAPII SEPLENIENIA MIĘDZYZĘBOWEGO

  Program skierowany dla dzieci z otwartą nawykowo buzią, wadami zgryzu i przedniej pozycji języka.

 • PROGRAM DIAGNOZY I TERAPII ŻUCHWY

  1 370,00 zł

  Najbardziej kompletny i popularny na świecie program diagnozy  i terapii wad wymowy związanych z zaburzeniami funkcji żuchwy. Zawiera książkę, materiał video oraz pakiet pomocy.

 • TIPS & TECHNIQUES (ARK) - gryzaki logopedyczne

  47,00 zł

  Gryzaki logopedyczne- porady i techniki terapeutyczne, Debra C. Lowsky- poradnik dla logopedówi rodziców dzieci z problemami gryzienia i żucia, który przedstawia warsztat stosowania gryzaków logopedycznych.

 • HOMEWORK BOOK (TALK) - LOGOPEDYCZNE ZADANIA DOMOWE

  250,00 zł

  Doskonały podręcznik zwłaszcza dla tych, którzy ukończyli kurs Terapii pozycji oralnej. Ukazuje amerykańską strategię pracy w domowym środowisku dziecka z poważnymi zaburzeniami mowy.

 • ORAL PLACEMENT THERAPY

  280,00 zł

  Kompletny program terapii orofacjalnej dla wyrazistości mowy i karmienia (nie zawierający narzędzi), włącznie z postępowaniem diagnostycznym, efektywny dla Pacjentów w każdym wieku.

 • HOW TO STOP DROOLING (MSL) - zatrzymać ślinienie

  108,00 zł

  Jak sobie poradzić ze ślinieniem?Książka Marshalli daje odpowiedź kompleksową i do zastosowania bez zbędnej teorii.

 • JUST TAKE A BITE (FUT) - weź gryza

  150,00 zł

  JUST TAKE A BITE- weź gryza - łatwe i skuteczne odpowiedzi na awersje żywnościowe i wyzwania karmienia; Lori Ernsperger, Tania Stegen -Hanson; STRON 236 WERSJA JĘZYKOWA: ANGIELSKA

 • TREATING EATING PROBLEMS

  1 070,00 zł

  TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum;

  Krzyk, płacz dziecka, plucie i rzucanie jedzeniem podczas posiłku wystarczą, aby sfrustrować każdego rodzica lub opiekuna! Ciągły opór przed jedzeniem nie tylko prowadzi do niedożywienia, ale dodatkowym problemem staje się rozwój fizyczny i intelektualny. Jest to dwuczęściowa książka napisana dla opiekunów i profesjonalistów pracujących z dziećmi mającymi problemy z karmieniem. Przedstawia interwencje behawioralne i rozmaite podejścia do rozwiązywania problemów dziecka z jedzeniem. Część pierwsza została napisana specjalnie dla nauczycieli, rodziców i opiekunów bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub szkolenia w zakresie problemów żywieniowych. Część druga została napisana dla profesjonalistów, dostarczając szczegółowych informacji na temat stosowania oceny behawioralnej i opracowywania zindywidualizowanych interwencji opartych na zachowaniach żywieniowych dziecka. Interwencje i procedury behawioralne przedstawione w tej książce można również zintegrować z terapią motoryczną w obrębie jamy ustnej lub terapią połykania. 

  WERSJA JĘZYKOWA ANGIELSKA

 • DROOLING REMEDIATION PROGRAM

  187,00 zł

  Jak zapobiegać ślinieniu- program Sary Rosenfeld Johnson z Talk Tools

  Jeśli Twoje dziecko lub Pacjent się ślini, sięgnij po (must have) - poradnik TALK TOOLS, bez zbędnej teorii - ale kompleksowo, prosto - ale skutecznie! Amerykanie to przerobili. Diagnozuj obszary ślinienia i wdrażaj krok po kroku program terapii logopedycznej dostosowany do potrzeb Twojego Pacjenta.

 • JAW PROGRAM with bite blocks

  425,00 zł

  Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson - kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy. Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja oraz możliwy program terapii. Żuchwa jest w hierarchii TALK TOOLS na pierwszym miejscu, jako największy artykulator, dlatego też diagnoza żuchwy powinna być dla logopedy działaniem prymarnym. Pomoce logopedyczne przedstawione w tym popularnym na świecie podręczniku są  do kupienia za pośrednictwem PJtherapeutic. Przekonaj się ile jeszcze wiedzy przed Tobą! Program zawiera bloczki żuchwowe!

 • Assessment and treatment of the jaw

  240,00 zł

  Assesment and treatment of the jaw, Sara Rosenfeld Johnson - kompletny podręcznik do diagnozy i terapii żuchwy. Zawiera teorię rehabilitacji żuchwy, omówienie popularnych terminów diagnostycznych, takich jak dysocjacja, gradacja czy fiksacja oraz możliwy program terapii. Żuchwa jest w hierarchii TALK TOOLS na pierwszym miejscu, jako największy artykulator, dlatego też diagnoza żuchwy powinna być dla logopedy działaniem prymarnym. Pomoce logopedyczne przedstawione w tym popularnym na świecie podręczniku są  do kupienia za pośrednictwem PJtherapeutic. Przekonaj się ile jeszcze wiedzy przed Tobą!

 • Przenośne Centrum Logopedyczne Webbera

  799,00 zł

  Przenośne Centrum Terapeutyczne  -teczka dla logopedy, terapeuty, specjalisty zajmującego się rewalidacją.

  PORTABLE THERAPY CENTER zawiera duże lustro, tablicę suchościeralną, przegródki z kieszonkami na obrazki, tablicę "rzepową"...Coraz więcej logopedów podróżuje do Pacjentów i taki organizer jest im niezbędny.

 • TIPS & TECHNIQUES (ARK) - Jak stosować Z-viby?

  94,00 zł

  Jak stosować Z-viby?Poradnik autorstwa Debry C. Lowsky, logopedki i pomysłodawczyni Z-vibów, zawierający porady i techniki użycia tych niezwykłych wibratorów logopedycznych.W podręczniku znajdziemy metodykę masażu wibracyjnego, zastosowanie w odniesie

 • FOOD CHAINING

  79,00 zł

  FOOD CHAININGCheryl Fraker, Mark Fishbein, Sybil Cox, Laura WalbertDoskonała książka logopedów specjalizujących się w dysfagii i lekarzy, przedstawiająca krok po kroku 6 stopniowy plan, którego zadaniem jest uwolnić (małego) Pacjenta od podjadania, ro