office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

ORAL PLACEMENT THERAPY (TALK)

283,50 zł

(283,50 zł szt)

Brutto

ORAL PLACEMENT THERAPY FOR Speech Clarity and Feeding- Terapia pozycji oralnejKompletny program terapii orofacjalnej dla wyrazistości mowy i karmienia (nie zawierający narzędzi), włącznie z postępowaniem diagnostycznym, efektywny dla Pacjentów w każdy

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

ORAL PLACEMENT THERAPY FOR Speech Clarity and Feeding-

Terapia pozycji oralnej, Sara Rosenfeld Johnson

STRON 228

WERSJA JĘZYKOWA ANGIELSKA

ISBN

ZAWIERA PLAKAT HIERARCHII TERAPEUTYCZNEJ

- kompletny program terapii (nie zawierający narzędzi), włącznie z postępowaniem diagnostycznym, efektywny dla Pacjentów w każdym wieku i na różnym poziomie umiejętności;

W podręczniku znajdziemy m. in:

- teorię dotykowych-manualnych terapii logopedycznych;

- sposoby wykorzystania rozmaitych narzędzi, również tych dostępnych, w diagnozie i terapii;

- rolę rozwijania sensorycznego dla jedzenia i mowy;

- techniki usprawniania.

Polecamy szczególnie tym Rodzicom i Terapeutom, którzy pracują z Pacjentami, z którymi kontakt (werbalny) jest utrudniony. Książka wzbogacona rysunkami i zdjęciami. Wszystkie narzędzia opisane w podręczniku są dostepne za pośrednictwem PJtherapeutic.

Zawiera próbki produktów TALK TOOLS!

WKRÓTCE WERSJA JĘZYKOWA POLSKA

WYA008
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia