office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

SENSI

SENSI

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Gdyby Jezus ...
Gdyby Jezus ...
...urodził się w naszych czasach prawdopodobnie trenowałby żucie na gryzakach BABY! Logopedyczn...
 (2)
WIĘCEJ ZA TYLE SAMO? U nas!
WIĘCEJ ZA TYLE SAMO? U nas!
Większa i cięższa kulka oznacza lepszy feedback sensoryczny. Amerykanie piszą, że podzielili proces...
 (3)
MIOFUNKCJONALNA? TYLKO z IAOM.
MIOFUNKCJONALNA? TYLKO z IAOM.
Czy oferujemy Państwu kursy terapii miofunkcjonalnej w 2 dni lub w tydzień? Czy zostaniecie terapeu...
 (12)
Lepiej zacznij od żuchwy!
Lepiej zacznij od żuchwy!
Konkurencja? Wiadomo, że najlepiej wychodzi na tym konsument. Produkty w naszej ofercie pożerają si...
 (0)
TalkTools® Sensory Baby Chewys™
TalkTools® Sensory Baby Chewys™
Było czymś oczywistym, że BABY CHEWYS od Talk Tools pojawią się  w naszej ofercie: najeżone, kolcza...
 (3)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

SENSI

Nowość! SENSI nie miał jeszcze czasu zadomowić się w gabinetach europejskich logopedów, a szkoda, bo to doskonała alternatywa dla Z-viba, tyleż szpatułek, funkcjonalność i puls czynią go narzędziem rewelacyjnym!

Aktywne filtry

 • Adapter do Sensi

  8,00 zł

  Adapter do wibratorów logopedycznych SENSI®.

 • SENSI- ZESTAW DO ĆWICZEŃ KARMIENIA

  515,00 zł

  Przygotowany przez TALK TOOLS zestaw do karmienia z wibratorem SENSI® zawiera najbardziej potrzebne pomoce logopedyczne przydatne w stymulacji języka, warg, policzków i podniebienia.

  Nie ma w magazynie? - zamów: 797171989.

  Jesteśmy hurtownią, ale nie wszystko możemy mieć na stanie!

 • SENSI - ZESTAW DO TERAPII ŻUCHWY

  315,00 zł

  Profesjonalny wibrator logopedyczny od Talk Tools do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy. Zawiera niezbędne pomoce logopedyczne do kształtowania czucia siły i koordynacji mięśniowej w obrębie największego artykulatora, jakim jest żuchwa!

 • SZPATUŁKA SENSI ŁYŻECZKA PUNKTOWA

  29,00 zł

  Siorbanie i ćwiczenia zaokrąglania warg można prowadzić skutecznie, ale niewiele jest na rynku narzędzi dedykowanych do takiej aktywności. SZPATUŁKA SENSI® ŁYŻECZKA punktowa to specjalnie zaprojektowana duża i płaska łyżeczka ze zwężającym się końcem.

 • SZPATUŁKA SENSI ŁYŻECZKA BOCZNA

  29,00 zł

  Boczne karmienie jest rozwiązaniem szczególnie dla dzieci z mocną międzyzebowością, ale fakt, że łyżeczka jest wąska i ma z dwóch stron fakturowane zakończenia czyni z niej fantastyczne narzędzie do ćwiczenia warg. Przekonaj się, jak język cofa się podczas zmieniania strony karmienia!

 • ZESTAW LOGOPEDYCZNY SENSI PROFESJONALNY

  880,00 zł

  Profesjonalny zestaw logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy adresowany do zadań związanych z terapią mowy i karmienia. Model SENSI® wyróżnia zastosowanie pulsu, stąd stosowanie w rozwijaniu oraz przywracaniu gryzienia! Polecamy!

  Nie ma w magazynie? - zamów: 797171989.

  Jesteśmy hurtownią, ale nie wszystko możemy mieć na stanie!

 • SZPATUŁKA SENSI ŻUCHWOWA MIĘKKA

  29,00 zł

  SZPATUŁKA SENSI® ŻUCHWOWA MIĘKKA - do stosowania z wibratorem logopedycznym SENSI® najbardziej odpowiednia dla Pacjentów ze słabą muskulaturą żuchwy- rozwija symetryczna siłę, gradację i stabilność żuchwy.

 • SZPATUŁKA SENSI GRYZAK

  29,00 zł

  SZPATUŁKA SENSI GRYZAK - do stosowania z wibratorem logopedycznym SENSI®

  - jest przeznaczona do ćwiczeń umiejętności związanych z gryzieniem i żuciem pokarmu; poprawia siłę, koordynacje i mobilność żuchwy, pomaga w rozwoju lateralizacji języka.

 • SZPATUŁKA SENSI ŁYŻECZKA MIĘKKA FAKTUROWANA

  29,00 zł

  SZPATUŁKA SENSI® ŁYŻECZKA miękka fakturowana

  - do stosowania z wibratorem logopedycznym SENSI®- przeznaczona do prowadzonego według procedur terapeutycznych karmienia z dodatkiem specyficznej informacji dotykowej jaką jest wibracja.

 • SZPATUŁKA SENSI ŁYŻECZKA MIĘKKA

  29,00 zł

  SZPATUŁKA do wibratorów logopedycznych SENSI® ŁYŻECZKA miękka- przeznaczona jest do prowadzonego według procedur terapeutycznych karmienia z dodatkiem specyficznej informacji dotykowej jaką jest wibracja.

 • SZPATUŁKA SENSI POINTER

  29,00 zł

  SZPATUŁKA SENSI POINTER miękka - do stosowania z wibratorem logopedycznym SENSI® jest idealna do stymulacji wybranych miejsc artykulacji w jamie ustnej; dostarcza punktowo bodźców dotykowych w wybranej sferze, stymulacja punktów neuromotorycznych.

 • WIBRATOR LOGOPEDYCZNY SENSI

  175,00 zł

  Profesjonalny wibrator logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, z regulacją częstotliwości i rytmem do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy. Doskonały w terapii karmienia. Sprawdź , ile szpatułek można nałożyć na ten model, i jak bardzo rozszerza to funkcjonalność tego urządzenia.