office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Powracające wysiękowe zapalenia ucha?
Powracające wysiękowe zapalenia ucha?
Kilka faktów mających znaczenie dla logopedów, zwłaszcza diagnozujących w poradniach... TO może prz...
 (0)
Testuj na sobie!
Testuj na sobie!
Logopedo! Niektóre narzędzia logopedyczne warto wypróbować na sobie. Ja zaczynałem od magicznej pił...
 (1)
WARSZTATY ORAL PLACEMENT THERAPY - III poziom
WARSZTATY ORAL PLACEMENT THERAPY - III poziom
Ze szczególną radością chcę ogłosić Państwu, że we wrześniu będziemy gościć w Polsce Monicę Purdy z...
 (1)
OBIEKTYWNIE?- TYLKO Z IOPI!
OBIEKTYWNIE?- TYLKO Z IOPI!
Rynek medyczny w Europie wymaga dostosowania produktów z innych części świata do wewnętrznych regu...
 (15)
WIĘCEJ ZA TYLE SAMO? U nas!
WIĘCEJ ZA TYLE SAMO? U nas!
Większa i cięższa kulka oznacza lepszy feedback sensoryczny. Amerykanie piszą, że podzielili proces...
 (3)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

SZPATUŁKI

Pierwszą logopedyczną szpatułką była płaska drewniana, którą każdy widział w gabinecie lekarskim. Dzisiaj mają one różne kształty, przeznaczenie i fakturę. Świetne amerykańskie Preefery i BPOPy od Beckman, flaworyzowane czy gąbkowe, nakładane na palec to niektóre tylko hity tej grupy produktów PJtherapeutic.

Aktywne filtry

 • Szpatułki smakowe drewniane 10 szt truskawkowe

  17,00 zł

  Szpatułki smakowe jednorazowe to świetny pomysł na obawy gabinetowe maluchów:  pyszne smaki wiśni i truskawki sprawią, że Pacjent wybaczy każdą manipulację logopedyczną w jamie ustnej.

 • Szpatułka plastykowa kolorowa 5 szt

  9,00 zł

  Szpatułka medyczna do zastosowań specjalistycznych w obrębie jamy ustnej dla dzieci, kolorowa, zestaw 5 sztuk.

  Przekonaj się jaką różnicę robią figurki zwierząt i kolory szpatułki lekarskiej!

 • Szpatułki TOOTHETTE

  12,00 zł

  Szpatułki TOOTHETTE to gąbkowe szpatułki wykorzystywane do higieny jamy ustnej, zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego. Szpatułki toothette wykorzystuje się w ćwiczeniach wielu funkcji artykulatorów. Można je przycinać, zwilżać, zamrażać, zanurzać w dżemie, czekoladzie, dodatkach smakowych czyniąc je niezwykle ciekawym narzedziem terapii logopedycznej.

 • ORA light - zestaw szpatułek dla dorosłych

  540,00 zł

  Kompleksowy, zaprojektowany przez lekarzy system ćwiczeń oromotorycznych dla Pacjentów po udarze lub wylewie, z afazją lub dyzartrią, również dla Pacjentów geriatrycznych. Polecamy do rehabilitacji mowy!

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE DOSTĘPNY Do 7 dni.

 • ORA light - zestaw szpatułek dla dzieci

  540,00 zł

  System ćwiczeń oromotorycznych- POLECAMY DZIECIOM Z DYZARTRIĄ, starszym Pacjentom PO WYPADKACH w obrębie szyi i głowy, ze słabością mięśniową lub brakiem koordynacji. Specjalne profile i instrukcja krok po kroku zapewniają szybkie postępy terapii.

  PRODUKT NA ZAMÓWIENIE DOSTĘPNY DO 7 dni.

 • Patyczki porzeczkowe 15 cm zestaw

  12,00 zł

  Patyczki smakowe to znakomita pomoc dla Pacjentów po udarach, wylewach i zatorach do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania.

 • Patyczki cytrynowe 15 cm zestaw

  13,00 zł

  Znakomita pomoc dla Pacjentów po udarach, wylewach i zatorach do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania.

  Cena za 5 opakowań.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk neutralne

  8,00 zł

  Szpatułki gąbkowe były rutynowo przepisywane do higieny jamy ustnej, taka procedura zapobiega ryzyku zapalenia płuc i jego powikłań, ale są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywać jak łyżeczkę w terapii karmienia. Można je dowolnie wycinać i nakładać na wibratory logopedyczne. Cudowne logopedyczne narzędzie!

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt cytrynowe

  8,00 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je zamrażać, wycinać, zanurzać w puree, w dipach smakowych i stosować z zimnymi spreyami.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk porzeczkowe

  8,00 zł

  Szpatułki ORAL są niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Zastosuj z zimnym sprayem i sprawdź, jak efektywna może byc terapia logopedyczna.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk miętowe

  8,00 zł

  Szpatułki gąbkowe były rutynowo przepisywane do higieny jamy ustnej, taka procedura zapobiega ryzyku zapalenia płuc i jego powikłań, ale są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywać jak łyżeczkę w terapii karmienia. Można je dowolnie wycinać i nakładać na wibratory logopedyczne. Cudowne logopedyczne narzędzie!

 • Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman

  56,00 zł

  Beckman Oral MOTOR PROBE Profesjonalna- dwustronna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

  Jej przewaga polega na :

  - zwężających się czubkach końcówek szpatułki, dzięki czemu można sięgnąć pod język malucha, co nie jest takie oczywiste w przypadku stosowania zwykłych szpatułek;

  - specjalnej spiralnej fakturze na jednym z końców.

  Zastosuj ją do masażu po podcięciu wędzidełka podjęzykowego!

 • Szpatułka plastykowa flaworyzowana TIC TONG 10 szt

  40,00 zł

  Flaworyzowane szpatułki do oględzin jamy ustnej i diagnozowania oraz ćwiczeń logopedycznych uczynią z każdej diagnozy świetną zabawę! Pachnące i kolorowe, z podobizną zwierzaka!

 • Szpatułka plastykowa 5 szt

  3,50 zł

  Szpatułka plastykowa- szpatułka medyczna plastykowa do diagnozy oraz ćwiczeń w obrębie jamy ustnej - gładka.

 • Szpatułka językowa 5 szt

  4,00 zł

  Typowe szpatułki językowe do oględzin jamy ustnej i ćwiczenia warg. Doskonały profil z zagłębieniem na treści pokarmowe sprawia, że możemy je stosować do karmienia.

 • Szpatułki smakowe drewniane 10 szt wiśniowe

  17,00 zł

  Szpatułki smakowe jednorazowe-świetny pomysł na obawy gabinetowe maluchów: szpatułki smakowe pakowane pojedynczo; dostępne w smakach czereśniowym.

 • Szpatułka E-Z Beckman twarda

  39,00 zł

  Szpatułka E-Z Beckman to specjalistyczna, płaska szpatułka przeznaczona do stymulacji wewnątrzustnej i dzieki specjalnemu profilowi - do karmienia małych dzieci lub Pacjentów z poważnymi trudnościami w połykaniu, rewelacyjna do ćwiczenia pionizacji języka.

 • Szpatułka E-Z Beckman miękka

  39,00 zł

  Szpatułkę E-Z Beckman miękką stosujemy do stymulacji wewnątrzustnej i dzięki specjalnemu profilowi - do karmienia małych dzieci lub Pacjentów z poważnymi trudnościami w połykaniu.

 • Nakładka do masażu dla dzieci INFADENT

  8,75 zł

  Nakładka silikonowa na palec z fakturowaniem w kształcie malutkich (ok. 2 mm ) wypustek; stosowana do masażu łagodzącego objawy ząbkowania, jako tzw. pierwsza szczoteczka. Podstawowe narzędzie masażu języka dzieci od poczęcia.

 • Szczoteczki do masażu NUK -zestaw

  79,00 zł

  Szczoteczki NUK do masażu dziąseł, języka, policzków: W zestawie jest okrągła z miękkimi wypustkami - doskonale nadaje się do rozwijania sensorycznego, do odwrażliwiania i kształcenia stref artykulacyjnych i druga - bogata w fakturowanie, z typowem kształtem szczoteczki - świetna do masażu języka.

 • Szpatułki TOOTHETTE ZIELONE

  13,00 zł

  Szpatułki gąbkowe wykorzystywane są do higieny jamy ustnej zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego. Higiena jamy ustnej jest naturalną barierą chroniącą przed inwazją bakterii i wirusów na dolne drogi oddechowe. Te niepozorne szpatułki znalazły zastosowanie w logopedycznych ćwiczeniach sensorycznych: wskazywaniu miejsca artykulacji, brushingu, jako element procedur odwrażliwiania i NLP.

 • Szpatułka logopedyczna MINI

  38,00 zł

  Szpatułka logopedyczna przeznaczona do masażu sensorycznego zewnętrznie i wewnątrz jamy ustnej: języka, dziąseł, policzków i warg; amerykański pomysł i produkcja z medycznego elastomeru.

 • Szpatułka logopedyczna PREEFER

  38,00 zł

  Szpatułka logopedyczna PREEFER - doskonała do terapii zewnątrzustnej, zwłaszcza mięśnia okrężnego i w ćwiczeniach ruchów bocznych języka. W spoczynkowej pozycji międzyzębowej, wystarczy przekręcić na powierzchni języka by uzyskać jego retrakcję.

 • Szpatułka logopedyczna PROBE

  38,00 zł

  Szpatułka PROBE - wykorzystywana do stymulowania dziąseł, podniebienia, policzków i języka. Tania i funkcjonalna! Must have dla każdego logopedy! Zastępuje palec w rękawiczce i nakładkę do masażu dziąseł u Pacjentów z odruchem kąsania i mocnym zagryzaniem u małych dzieci. Z jej pomocą wykonasz brushing bocznych krawędzi języka, popracujesz nad apeksem, poćwiczysz wrażliwość taktylną.