office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

POLECANE

POLECANE

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie wypowiada głoski R? Dostarcz mu bodźca, który idealnie ten proces symuluje. Zanim...
 (1)
WARSZTATY MYOTools 102
WARSZTATY MYOTools 102
Wkrótce przygoda z MYO! Robyn Merkel-Walsh otwiera przed specjalistami OPT kartę miofunkcjonalną. ...
 (5)
WIGGLER zamiast RERKA?
WIGGLER zamiast RERKA?
Alternatywą dla RERKA -osobiście nim pracuję- jest WIGGLER. Czy mam coś do RERKA?  No nie,  al...
 (1)
MASZ KOD PROMOCYJNY?
MASZ KOD PROMOCYJNY?
Zapraszamy na stronę pomocy logopedycznych, które przeceniliśmy w tym tygodniu. Wyprzedaże trwają...
 (0)
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Sara Rosenfeld Johnson z Talk Tools przepisywała słomki Pacjentom z międzyzebowym ułożeniem języka ...
 (7)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

POLECANE

Moja osobista rekomendacja produktowa (- Piotrek Jaworski)

Aktywne filtry

  • Nowy produkt
  • Obecnie brak na stanie

  Szpatułka ARK pro SQUEEZER

  65,00 zł

  Wynaleziony przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowany przez ARK, proSqueezer to narzędzie oromotoryczne zaprojektowane specjalnie w celu ćwiczenia mięśni żuchwy, ułatwienia umiejętności gryzienia i zamykania ust, co przekłada się na możliwości związane z karmieniem i produkcją dźwiekó wymagających zwarcia warg.

 • SENSI GRIP- ŁYŻECZKA BOCZNA

  52,00 zł

  Miękka łyżeczka do karmienia bocznego, kopia szpatułki do wibratora logopedycznego Sensi od Talk Tools. Boczne fakturowane elementy zapewniają wsparcie sensoryczne w kącikach ust.

 • TONGUE GUIDE PRO dla dzieci

  120,00 zł

  Tongue Guide Infant Pro to optymalny retraktor i elewator języka, poprawiający dostęp, widoczność i kontrolę podczas oceny, diagnozowania i wykonywania zabiegów chirurgicznych wędzidełek językowych.

 • Szpatułka Z-vibe SQUEEZER

  30,00 zł

  Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP - grecką logopedkę i opracowane przez ARK, Squeezer Tips to narzędzia motoryczne specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić gryzienie i zamykanie ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń żuchwy.

 • LIPPBRATOR

  320,00 zł

  LIPPBRATOR jest urządzeniem terapeutycznym, które poprzez wibracje stymuluje głębokie mięśnie twarzoczaszki. Urządzenie to może być stosowane zarówno w terapii dziecięcej jak i u dorosłych. Polecamy dla Pacjentów w śpiączce. 

 • WIBRATOR LOGOPEDYCZNY SENSI

  175,00 zł

  DOSTĘPNY DO 7 DNI

  Profesjonalny wibrator logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, z regulacją częstotliwości i rytmem do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy. Doskonały w terapii karmienia. Sprawdź , ile szpatułek można nałożyć na ten model, i jak bardzo rozszerza to funkcjonalność tego urządzenia.

 • Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

  169,00 zł

  Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ zawiera 12 flecików i dmuchawek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS.

 • Narzędzia do pionizacji i lateralizacji języka

  145,00 zł

  Narzędzia do ćwiczeń ruchu języka do góry i w dół oraz na boki

  -niezbędne do prawidłowej artykulacji i połykania. Przydają się zwłaszcza wtedy, kiedy Pacjent ma znacznie ograniczoną ruchomość języka lub potrzebujemy poćwiczyć z małymi dziećmi, które  mają dobre poczucie ułożenia narządów mowy.

 • ORA light - zestaw szpatułek dla dorosłych

  250,00 zł

  Kompleksowy, zaprojektowany przez lekarzy system ćwiczeń oromotorycznych dla Pacjentów po udarze lub wylewie, z afazją lub dyzartrią, również dla Pacjentów geriatrycznych. Polecamy do rehabilitacji mowy!

 • SZPATUŁKA SENSI LISTEK PALATALNY

  29,00 zł

  PRODUKT ROKU 2020 PJtherapeutic! Szpatułka logopedyczna do wywoływania głosek wysokich t,d,n, l i podnoszenia języka. A do karmienia?Wymusza ruch języka do góry i do tyłu. Przekonaj się osobiście! Mało tego, można ją z powodzeniem stosować w terapii rotacyzmu.

 • ZESTAW LOGOPEDYCZNY SENSI PROFESJONALNY

  880,00 zł

  Profesjonalny zestaw logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy adresowany do zadań związanych z terapią mowy i karmienia. Model SENSI® wyróżnia zastosowanie pulsu, stąd stosowanie w rozwijaniu oraz przywracaniu gryzienia! Polecamy!