office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

RERKI

RERKI

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw standardom zawodowym, mając też na uwadze coraz więks...
 (1)
DO KOŃCA WRZEŚNIA '22 - nowe rabaty!
DO KOŃCA WRZEŚNIA '22 - nowe rabaty!
Promocja na POMOCE LOGOPEDYCZNE NA DOBRY POWRÓT DO SZKOŁY do -50% TRWA .  Cały czas wybieramy to, ...
 (8)
24 września - PODSTAWY TERAPII POZYCJI ORALNEJ
24 września - PODSTAWY TERAPII POZYCJI ORALNEJ
PODSTAWY TERAPII POZYCJI ORALNEJ Talk Tools! rozszerzone o elementy "Nowoczesnego warsztatu l...
 (7)
W DOSTAWIE
W DOSTAWIE
LINGUASTIK - szpatułka zaprojektowana przez logopedów dla dwóch celów- diagnozy przyrośniętych języ...
 (6)
STARY NIEDŹWIEDŹ nie śpi...
STARY NIEDŹWIEDŹ nie śpi...
Nie tylko Amerykanie komentują nową funkcjonalność starego Misia. Uchwyt zapewnia dodatkowe możliwo...
 (3)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

RERKI

REREK jest naszym pierwszym zestawem! Ulubioną kreacją i skuteczną historią wielu terapii od 2006 roku. I choć łopatki już w asortymencie odrobinę przegrywają z innymi szpatułkami, cały czas jest to sprzęt tak popularny w gabinetach jak piórka, kserokopie czy MAGICZNA PIŁECZKA! Dopasowana amplituda to nie wszystko, ważna jest również sama pionizacja języka: lifter, speech buddy królik, odpowiednie ćwiczenia ze szpatułką probe to pierwsze etapy ćwiczeń nad fonemem R. Sprawdź nasze zestawy ze szpatułkami płaskimi jeśli Twój Pacjent ma słaba żuchwę lub nie może szeroko otwierać ust, przeglądnij Walizeczkę z rerkiem - tu też znajdziesz potrzebne pomoce logopedyczne.

Aktywne filtry

 • WALIZECZKA LOGOPEDYCZNA REREK mini

  230,00 zł

  Zestaw najbardziej pożądanych szpatułek z Rerkiem do terapii głoski R

  • Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

  WALIZECZKA LOGOPEDYCZNA REREK

  440,00 zł

  Najbardziej przydatne pomoce logopedyczne do wywoływania i korekcji głoski R. Zaprojektowany przez logopedów zestaw do terapii  rotacyzmu. Szpatułki do wibratora logopedycznego REREK, akcesoria do ćwiczenia pionizacji języka - TONGUE oraz szpatułki gąbkowe. Wszystko, aby skutecznie rozprawić się z R.

 • REREK ZE SZPATUŁKĄ PŁASKĄ FAKTUROWANĄ ARK

  115,00 zł

  Wibrator logopedyczny REREK ze szpatułką płaską ARK- fakturowaną - właściwy wybór dla Pacjenta wymagającego mocniejszego bodźca w jamie ustnej - bogatszej faktury. Wybierz szpatułkę fakturowaną, wtedy język ma zdecydowanie lepsze podparcie sensoryczne, Pacjent ma lepsze czucie bodźca. 

 • WIBRATOR LOGOPEDYCZNY REREK Z ŁYŻECZKAMI

  135,00 zł

  Wibrator logopedyczny SQ pen REREK to najbardziej popularny na świecie produkt polecany do terapii głoski R. Pierwsze RERKI Amerykanie z ARK Therapeutic zestawiali dla nas w 2006 roku, produkt nosił wtedy roboczą nazwę POLISH KIT.

 • REREK ZE SZPATUŁKĄ PŁASKĄ GŁADKĄ ARK

  115,00 zł

  Wibrator logopedyczny REREK ze szpatułką płaską ARK- gładką, najlepszy zestaw do kształcenia głoski R - nie wymaga szerokiego otwierania ust!

 • Wibrator logopedyczny ROTA-Jiggle

  120,00 zł

  Wibrator logopedyczny ROTA-Jiggle do masażu policzków i żuchwy u dorosłych wg procedury TALK TOOLS lub wewnątrzustnego przy pomocy szpatułek do wibratorów logopedycznych od ARK. Biała nakładka jest teflonowa, zupełnie gładka i sama w sobie może służyć do masażu zwłaszcza u dorosłych, kiedy potrzebujemy mocniejszego bodźca.

 • ROTA-CAP

  20,50 zł

  ROTA-CAP- specjalna nakładka na wibratory logopedyczne z serii JIGGLER,

  która umożliwia wykorzystanie wszystkich szpatułek z gwintem ARK, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe, fantastyczne narzędzie do terapii głoski r. Zastosuj w masażu żuchwy u osób dorosłych.

 • Wibrator logopedyczny WIGGLER

  115,00 zł

  Wielofunkcyjny wibrator logopedyczny do terapii rotacyzmu i ćwiczeń grafomotorycznych. Rewelacyjnie dobrana częstotliwość do amplitudy i jakość sprawi, że będziesz usatysfakcjonowany z zakupu!

  Do wyboru szpatułki od ARK i NOVAFON. Tu się nie można pomylić; wybieraj ze szpatułek punktowych, łyżeczek i szpatułek płaskich!

 • Wibrator logopedyczny REREK

  81,00 zł 90,00 zł -10%

  Wymyśliliśmy RERKA w 2006 roku! Wibrator logopedyczny REREK to nasz najbardziej popularny wibrator do terapii rotacyzmu. Możesz wkręcić do niego różne szpatułki od ARKtherapeutic, najbardziej funkcjonalne są płaskie, dlatego że nie trzeba przy ich stosowaniu otwierać szeroko ust, a stabilna żuchwa jest kluczem do prawidłowej artykulacji.