office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Wkrótce w magazynie...
Wkrótce w magazynie...
TalkTools® Sensi Tip Grip- szpatułka logopedyczna w różnych wcieleniach: do karmienia, do masażu i ...
 (5)
Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Specjalisto OPT- ZADBAJ O PRESTIŻ KOMPETENCJI!
Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw standardom zawodowym, mając też na uwadze coraz więks...
 (1)
TERAPIA ROBI SIĘ SAMA...
TERAPIA ROBI SIĘ SAMA...
...gdy się ma odpowiednie narzędzia. Na filmie prezentujemy ćwiczenia ruchu języka do tyłu i do gór...
 (13)
UKRAINA POTRZEBUJE TWOJEGO WSPARCIA!
UKRAINA POTRZEBUJE TWOJEGO WSPARCIA!
Nikt nie może uwierzyć, że w 21 wieku, po doświadczeniach II wojny światowej Rosja- kraj w Europie ...
 (9)
DANI the DRAGON - tylko w najlepszych kolorach
DANI the DRAGON - tylko w najlepszych kolorach
A może te barwy jigglera od Talk Tools to dobra wróżba? Gdybyż dziecięce sztuczki wyobraźni mogł...
 (5)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

Najczęściej kupowane

 • Magiczna piłeczka

  4,20 zł

  MAGICZNA PIŁECZKA (mała) - doskonały produkt do ćwiczeń oddechowych dla dzieci; REKOMENDOWANY DO REHABILITACJI W SCHORZENIACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH: po przebytych zapaleniach oskrzeli, płuc; po infekcjach wirusowych upośledzających czynności płuc.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk neutralne

  8,00 zł

  Szpatułki gąbkowe były rutynowo przepisywane do higieny jamy ustnej, taka procedura zapobiega ryzyku zapalenia płuc i jego powikłań, ale są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywać jak łyżeczkę w terapii karmienia. Można je dowolnie wycinać i nakładać na wibratory logopedyczne. Cudowne logopedyczne narzędzie!

 • GWIZDEK-SAMOLOCIK

  4,00 zł

  Mały gwizdek o wymiarach: 4,3/3,7 cm w kształcie samolotu do ćwiczenia głosek w - f, oraz protruzji i zaokrąglania warg.

 • GWIZDEK WIATRACZEK

  4,00 zł

  Ten gwizdek logopedyczny przyda się do ćwiczeń praksji warg, ich zaokrąglania i wybrzuszania - niezbędnego dla niektórych głosek w języku polskim oraz do ćwiczeń oddechowych.

 • Szpatułka plastykowa 5 szt

  3,50 zł

  Szpatułka plastykowa- szpatułka medyczna plastykowa do diagnozy oraz ćwiczeń w obrębie jamy ustnej - gładka.

 • Gwizdek LIP

  4,00 zł

  GWIZDEK USTA - gwizdek w kształcie ust z ustnik o przekroju sześcianu, trudniejszy do uchwycenia wargami. Do zastosowania na wyższym poziomie ćwiczenia zamknięcia.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt cytrynowe

  8,00 zł

  Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je zamrażać, wycinać, zanurzać w puree, w dipach smakowych i stosować z zimnymi spreyami.

 • Słomka zamienna do MISIA MIODUSIA

  3,95 zł

  Miękka słomka zamienna do butelek terapeutycznych Miś Mioduś do ćwiczenia ssania od TalkTools®. 

 • Patyczki cytrynowe 15 cm zestaw

  13,00 zł

  Znakomita pomoc dla Pacjentów po udarach, wylewach i zatorach do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania.

  Cena za 5 opakowań.

 • Lustereczko laryngologiczne

  3,95 zł

  Lustereczko laryngologiczne do oględzin jamy ustnej i gardła Pacjenta - uchwyt wykonany jest z solidnego tworzywa plastycznego.

 • Gwizdek HELIKOPTER

  5,50 zł

  Niewielka dmuchawka logopedyczna, służąca do ćwiczeń przedłużania fazy wydechowej i ćwiczeń głosek wymagających ściągnięcia warg do środka. Składa się z korpusu, w który dmuchamy oraz koła wiatraczkowego, które wzbija się do lotu po naszym dmuchnięciu. 

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk porzeczkowe

  8,00 zł

  Szpatułki ORAL są niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Zastosuj z zimnym sprayem i sprawdź, jak efektywna może byc terapia logopedyczna.

 • TUBKA ŻUCHWOWA czerwona

  48,00 zł

  Czerwona tubka do ćwiczenia lateralnych ruchów języka, wykorzystywana do ćwiczeń symetrycznej pracy żuchwy, w tym do terapii seplenienia międzyzębowego. Ćwiczenia na tubkach stosowane dosyć wcześnie maja na celu ustawić język z tyłu w stabilnej pozycji.

 • ZIMNY SPRAY

  25,00 zł

  ZIMNY SPRAY znajdzie zastosowanie nie tylko w regulacji sensorycznej, ale też w ćwiczeniach języka, warg, policzków i żuchwy z Pacjentami spastycznymi lub innymi osobami podreaktywnymi.

  Zimno dostarcza "paliwa" mięśniom, pobudza obwodowy system nerwowy, można go używać w ćwiczeniach retreningu połykania niemowlęcego, w kombinacji z wibracją lub brushingiem.

  • Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

  WIBRATOR LOGOPEDYCZNY REREK Z ŁYŻECZKAMI

  130,00 zł

  Wibrator logopedyczny SQ pen REREK to najbardziej popularny na świecie produkt polecany do terapii głoski R. Pierwsze RERKI Amerykanie z ARK Therapeutic zestawiali dla nas w 2006 roku, produkt nosił wtedy roboczą nazwę POLISH KIT.

 • Szpatułki TOOTHETTE

  12,00 zł

  Szpatułki TOOTHETTE to gąbkowe szpatułki wykorzystywane do higieny jamy ustnej, zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego. Szpatułki toothette wykorzystuje się w ćwiczeniach wielu funkcji artykulatorów. Można je przycinać, zwilżać, zamrażać, zanurzać w dżemie, czekoladzie, dodatkach smakowych czyniąc je niezwykle ciekawym narzedziem terapii logopedycznej.

 • PŁASKA ŁYŻECZKA FAKTUROWANA ARK

  17,99 zł

  Te bardzo cienkie łyżeczki, kompletnie płaskie za to fakturowane z jednej strony w paski, a drugiej z teksturą grudkową doskonale nadają się do przejścia od płynów do pokarmów fakturowanych i stałych.

  Minimalnie różnia się elastycznościa, zielona jest najmniej elastyczna, różowa średnia a niebieska jest najbardziej miękka.

 • TUBKA ŻUCHWOWA żółta

  48,00 zł

  Najmniejsza z tubek żuchwowych do ćwiczenia bilateralnych ruchów języka, jakie obserwujemy w procesie żucia i gryzienia; ćwiczenia siły i stabilności żuchwy; wykorzystywana do ćwiczeń symetrycznej pracy żuchwy, w tym do terapii seplenienia międzyzębowego przy rotacji. Ćwiczenia na tubkach stosowane dosyć wcześnie maja na celu ustawić język z tyłu w stabilnej pozycji.

 • Butelka terapeutyczna MIŚ

  35,00 zł

  Butelka terapeutyczna w formie misia z elastyczna słomką do stosowania przez Pacjentów z zespołem Downa i innymi ze słabym ssaniem, do nauki picia przez słomkę. 

  DOSTĘPNE WERSJE: 250 ml lub 500 ml

 • NAKŁADKI NA PALCE

  12,00 zł

  O ile rękawiczki mogą się na paliczkach zaginać i na pewno ograniczają wrażliwość terapeuty na reakcje skórne i mięśniowe Pacjenta, o tyle zakładane tylko na palce nakładki doskonale dopasowują się do ciała!

 • Szpatułki TOOTHETTE ZIELONE

  13,00 zł

  Szpatułki gąbkowe wykorzystywane są do higieny jamy ustnej zazwyczaj Pacjentów obłożnie chorych, narażonych na ryzyko zapalenia płuc, zwłaszcza bakteryjnego. Higiena jamy ustnej jest naturalną barierą chroniącą przed inwazją bakterii i wirusów na dolne drogi oddechowe. Te niepozorne szpatułki znalazły zastosowanie w logopedycznych ćwiczeniach sensorycznych: wskazywaniu miejsca artykulacji, brushingu, jako element procedur odwrażliwiania i NLP.

 • KOREKTOR ZGRYZU

  15,00 zł

  KOREKTOR ZGRYZU- najbardziej powszechna płytka przedsionkowa plecana od dawna przez ortodontów w Polsce do odzwyczajanie ssania i oddychania przez nos, korekcji wad zgryzu oraz ćwiczenia warg - mięśnia okrężnego.

 • Szpatułki gąbkowe ORAL 10 pk miętowe

  8,00 zł

  Szpatułki gąbkowe były rutynowo przepisywane do higieny jamy ustnej, taka procedura zapobiega ryzyku zapalenia płuc i jego powikłań, ale są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywać jak łyżeczkę w terapii karmienia. Można je dowolnie wycinać i nakładać na wibratory logopedyczne. Cudowne logopedyczne narzędzie!

 • Gryzak logopedyczny ARK fakturowany miękki MAGENTA

  38,00 zł

  Gryzak logopedyczny ARK fakturowany miękki, zaprojektowany z myślą o dzieciach, które potrzebują dodatkowych bodźców sensorycznych w jamie ustnej.