Gąbkowa szpatułka do sensorycznego masażu i utrzymania higieny w jamie ustnej
  • Gąbkowa szpatułka do sensorycznego masażu i utrzymania higieny w jamie ustnej

Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt cytrynowe

7,50 zł

(7,50 zł szt)

Brutto

Rutynowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko zapalenia płuc i jego powikłań, ale szpatułki ORAL są również niezwykle przydatne do ćwiczeń sensorycznych wewnątrz ust, do stymulacji i kształcenia czucia lub odwrażliwiania. Można je schładzać i wykorzystywa

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Szpatułki gąbkowe ORAL 10 szt. cytrynowe

Szpatułki gąbkowe wykorzystywane pierwotnie tylko do higieny jamy ustnej, zwłaszcza Pacjentów, u których występowało między innymi ryzyko zapalenia płuc, stały się odkryciem amerykańskich logopedów, którzy zaczęli ich używać w terapii.

Zastosowanie:

- terapia nadwrażliwości;

- terapia sensoryczna (kształcenie stref artykulacyjnych);

- terapia dysfagii.

Szpatułki ORAL można dowolnie kształtować, zwilżać, nabierać na nie pokarm różnej gęstości i faktury.

Docenili ich wartość specjaliści z ARK Therapeutic Services i zaprojektowali szpatułkę (bazę) do wibratora Z-vibe- POPETTE, do której można włożyć ORAL. Można używać według protokołów sensorycznychTALK TOOLS i w programachTERAPII POZYCJI ORALNEJ.

Stosować z wibratorami Dn Z-vibe.

ATEST CE

WYRÓB MEDYCZNY

SM0020
1914 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
różowy
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia