office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Wibrator logopedyczny WIGGLER
  • Wibrator logopedyczny WIGGLER

Wibrator logopedyczny WIGGLER

96,00 zł

(99,00 zł szt)

Brutto

Wielofunkcyjny wibrator logopedyczny do terapii rotacyzmu i ćwiczeń grafomotorycznych. Rewelacyjnie dobrana częstotliwość do amplitudy i jakość sprawi, że będziesz usatysfakcjonowany z zakupu!

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Wibrator logopedyczny WiggleR

ZASTOSOWANIE:

1. w terapii rotacyzmu - wystarczy dokupić wybraną łopatkę twardą lub miękką, nasunąć na nią nakrętkę i całość zakręcić na gwincie mocującym. Doskonała alternatywa dla RERKA.

2. wielofunkcyjne narzędzie logopedyczne adresowane do terapii w przypadkach dysgrafii - długopis wibracyjny  (można stosować ołówki i kredki!!!)

3. w terapii sensorycznej - pamiętajmy o zasadzie: najpierw czucie potem ruch, wibracje - bodziec prioprioceptywny alertuje zmysły i wywołuje odpowiedź mięśniową!

4. w masażu żuchwy i do zamykania ust!

Można stosować wiele różnych szpatułek do wibratorów logopedycznych (za wyjątkiem gryzaków), np. PROBE, PREEFER, ŁYŻECZKI, TONGUE, ale i np. szpatułki drewniane bądź plastykowe - jeśli są dłuższe siła wibracji nieco się rozkłada i bodziec jest łagodniejszy.

Osobiście stosuję np. bloczki żuchwowe #2 - świetnie pasują do roboczego otworu Wigglera.

W ZESTAWIE: 2 wkłady długopisowe.

SPOSÓB UŻYCIA:

-odkręcić nakrętkę z wibratora;

- nałożyć nakrętkę na szpatułkę;

- wsunąć szpatułkę w otwór roboczy;

- zakręcić nakrętkę na korpusie.

UWAGA: nie należy wsuwać szpatułek zbyt głęboko, grozi to uszkodzeniem mechanizmu wewnętrznego (włącznika)!

ATEST CE

WI0006
29 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
plastik
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja
resistance
mocny
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również