office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Przyrząd do ćwiczenia warg
  • LIPPBRATOR
  • Przyrząd do ćwiczenia warg

LIPPBRATOR

305,00 zł

(305,00 zł szt)

Brutto

LIPPBRATOR jest urządzeniem terapeutycznym, które poprzez wibracje stymuluje głębokie mięśnie twarzoczaszki. Urządzenie to moze być stosowane zarówno w terapii dziecięcej jak i u dorosłych. Polecany dla Pacjentów w śpiaczce. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

LIPPBRATOR

- jest urządzeniem terapeutycznym, które poprzez wibracje stymuluje głębokie mięśnie twarzoczaszki. Urządzenie to moze być stosowane zarówno w terapii dziecięcej, jak i u dorosłych. Dzięki łatwej obsłudze, może być z powodzeniem używany w warunkach domowych.

Polecamy do treningu mięśni twarzowych, w tym zwłaszcza warg i policzków.

LIPPBRATOR jest stosowany  u Pacjentów w śpiączce.

CECHY PRODUKTU: wykonany z miekkiego silikonu zawiera w korpusie silniczek z włącznikiem i stopniową regulacją częstotliwości.

ZESTAW: korpus, moduł wibracyjny, kabel USB

OBSŁUGA

Lippbrator jest bardzo prostym w obsłudze urządzeniem ładowanym przy pomocy USB.

Wsuwamy naładowany moduł do tuby i urządzenie jest już gotowe do użycia.

Uruchamiamy za pomocą czarnego przycisku  - 12 poziomowa wibracja, m. in. , stała, narastająca oraz przerywana i kombinacja przerywanej z przedłużoną.

Włączenie przyrządu odbywa się poprzez przytrzymanie włącznika, zaś zmiana poziomu wibracji poprzez krótki nacisk.

CZYSZCZENIE

Urządzenie mozna myć delikatnym mydłem, ale również za pomocą miękkiej szczoteczki do zębów i pasty. Po wyczyszczeniu opłukac pod bieżącą wodą.

CE

?????????????? ????????

WI0019

Arkusz danych

powierzchnia
faktura punktowa
kolor
czerwony
materiał
silikon
multimedia
instrukcja
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia