office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Szpatułki do wibratorów logopedycznych Z-vibe squeezer
  • Szpatułka do ćwiczenia warg i żuchwy

Szpatułka Z-vibe SQUEEZER bardzo łatwa

32,00 zł

(32,00 zł szt.)

Brutto

Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP - grecką logopedkę i opracowane przez ARK, Squeezer Tips to narzędzia motoryczne specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić gryzienie i zamykanie ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń żuchwy.

elastyczność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wynalezione przez Angeliki Xygka, BSc / MSc, SLP i opracowane przez ARK, Squeezer Tips to ustne narzędzia motoryczne specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić gryzienie i zamykanie ust. Kształt V zapewnia opór podczas ściskania - idealny do ćwiczeń szczęki i/lub ust. Są dokładnie takie same, jak zestaw proSqueezer, ale są ukształtowane jako końcówki do Z-Vibe® (Z-Vibe sprzedawane oddzielnie). Końcówka do ściskania jest dostępna w dwóch poziomach trudności, sprzedawanych pojedynczo LUB w zestawie: żółta (łatwiejsza) i pomarańczowa (trudniejsza). Zacznij od żółtej końcówki SQUEEZERA i ostatecznie przejdź do pomarańczowej. Pomarańczowy zapewnia większą odporność na wyższy poziom trudności.

Angeliki jest terapeutką mowy i języka, terapeutką miofunkcjonalną i terapeutką SI z siedzibą w Atenach w Grecji z ponad 25-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w Apraksji, opóźnieniu mowy i języka, jąkaniu, terapii karmienia i terapii międzyzębowości. Koniecznie obejrzyj polecany film, w którym pokazuje, jak korzystać z tych unikalnych narzędzi. 

Wyprodukowano w USA, klasa medyczna, zgodność z FDA

Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PVC, BPA ani lateksu

Każda końcówka mierzy około 3,3 "długości i 1,3" w najszerszej części.

WERSJE

Szpatułki do ćwiczenia warg i żuchwy SQUEEZER dostępne są w trzech różnych wersjach:

- magenta (najłatwiejszej)

- żółtej (łatwiejszej)

- pomarańczowej (trudniejszej) - sprzedawane pojedynczo. 

Można myć w zmywarce (bez cyklu suszenia i dodatkowego ciepła)

Do użycia z uchwytem Z-Vibe lub Z-Grabber (sprzedawane oddzielnie).

Uwaga: to narzędzie terapeutyczne powinno być używane przez cały czas pod nadzorem osoby dorosłej.

ĆWICZENIA DO PRACY NA UMIEJĘTNOŚCI ZAGRYZANIA: Umieść proSqueezer przed ustami i poproś osobę, aby ścisnęła 5 razy przednimi zębami. Następnie przygryź i przytrzymaj przez maksymalnie 5 sekund.

Umieść proSqueezer pomiędzy zębami przedtrzonowymi z jednej strony. Poproś osobę, aby ścisnęła 5 razy. Następnie przygryź i przytrzymaj przez maksymalnie 5 sekund. Powtórz po drugiej stronie ust.

ĆWICZENIA DO PRACY NAD ZAMKNIĘCIEM WARG: Umieść proSqueezer przed ustami i poproś osobę, aby zacisnęła usta 5 razy (używając tylko ust, bez zębów). Następnie poproś o ściśnięcie i przytrzymanie przez maksymalnie 5 sekund.

OBEJRZYJ FILM INSTRUKTAŻOWY

SW0022-VE
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy

Może ci się spodobać również