office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
Wibrator logopedyczny Z-vibe
  • Wibrator logopedyczny Z-vibe
  • Wibrator logopedyczny Z-vibe
  • Wibrator logopedyczny Z-vibe

Wibrator logopedyczny Z-vibe

138,00 zł

(138,00 zł szt)

Brutto

Wibratory logopedyczne Z-vibe

to najbardziej popularne pomoce logopedyczne do stymulacji języka i dziąseł oraz do masażu policzków, warg i żuchwy.

Prowadź skuteczną terapię logopedyczną przy pomocy około 30 różnych szpatułek! Delikatna wibracja jest wspaniałym bodźcem percypowanym przez receptory skóry, śluzówki i mięśni.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wibrator logopedyczny Z-vibe

- niezwykle uniwersalny i bardzo popularny na całym świecie produkt firmy amerykańskiej, specjalizującej się w tworzeniu pomocy logopedycznych;

Z- vibe jest wielkości długopisu, bardzo wygodnie się go trzyma. Wykonany jest z wysokiej jakości twardego i wytrzymałego tworzywa, z jakiego produkuje się narzędzia medyczne- elastomeru. Jest to wibrator logopedyczny o wysokiej częstotliwości - 7 000 cykli, jego cechą charakterystyczną jest niska amplituda - 0,03 mm. Zestaw zawiera szpatułkę PROBE, włącznik - pokrętło znajduje się u dołu narzędzia.

FUNKCJONALNA DWUSTRONNOŚĆ

Wibrator można wykorzystywać dwustronnie, nakręcając szpatułki z obydwu stron, wtedy szpatułka- głowica uruchamia wibrator poprzez przekręcenie w prawo. Dla przykładu, stosując szpatułkę probe do masażu środka języka np. dla głosek miękkich z drugiej strony możemy mieć nakręconą szpatułkę fine, którą będziemy prowadzić wzdłuż bruzdy środkowej dla kształcenia właściwego wybrzuszania.

Rozmaite przykłady stosowania szpatułek znajdziemy w poradniku Debry Lowsky Tips and Techniques for the Z-vibe dostępnym na naszej stronie w zakładce WYDAWNICTWA.

POPULARNOŚĆ

Wibrator logopedyczny Z-vibe jest narzędziem chętnie stosowanym przez specjalistów terapii mowy na całym świecie. Znajduje się w wielu protokołach diagnostycznych i terapeutycznych, między innymi w metodologii terapeutów z TALK TOOLS!

PRODUKCJA: USA

ZASILANIE: patentowa  bardzo wytrzymała specjalna bateria do Z-vibe (mozna ją zakupić tylko w sklepach z produktami firmowymi).

WYRÓB MEDYCZNY

 

WA0001

Arkusz danych

powierzchnia
aktywna różnorodna
kolor
niebieski
materiał
elastomer med.
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również