office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

TIPS & TECHNIQUES (ARK) - Jak stosować Z-viby?

90,00 zł

(90,00 zł szt)

Brutto

Jak stosować Z-viby?Poradnik autorstwa Debry C. Lowsky, logopedki i pomysłodawczyni Z-vibów, zawierający porady i techniki użycia tych niezwykłych wibratorów logopedycznych.W podręczniku znajdziemy metodykę masażu wibracyjnego, zastosowanie w odniesie

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Jak stosować Z-viby?

Poradnik autorstwa Debry C. Lowsky, logopedki i pomysłodawczyni Z-vibów, zawierający porady i techniki użycia tych niezwykłych wibratorów logopedycznych.

W podręczniku znajdziemy metodykę masażu wibracyjnego, zastosowanie w odniesieniu do korekcji poszczególnych funkcji artykulatorów, omówienie i stosowanie różnorodnych szpatułek wchodzących w skład zestawów z Z-vibami.

Podręcznik w języku angielskim.

Dla nieczytających po angielsku szczegółowe i duże ilustracje.

Wydawnictwo: ARK Therapeutic Services, Inc.

STRON: 67

WYA010

Specyficzne odniesienia