office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

DROOLING REMEDIATION PROGRAM (TALK) - ślinienie

183,75 zł

(183,75 zł szt)

Brutto

Jeśli Twoje dziecko lub Pacjent się ślini, sięgnij po (must have) - poradnik TALK TOOLS, bez zbędnej teorii, ale kompleksowo, prosto ale skutecznie!Amerykanie to przerobili.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

DROOLING REMEDIATION- terapia ślinienia, Sara Rosenfeld Johnson

- książka przedstawia wieloaspektowe przyczyny ślinienia i możliwości terapeutyczne.

Cecha charakterystyczną książek z TALk TOOLS jest zawartość wielu rysunków i zdjęć, które ułatwiają zrozumienie treści, również przez osoby nie bedące specjalistami.

Pozycja prezentuje czysto praktyczne podejście, ukazując w jaki sposób kontrola sliny może być uzyskiwana poprzez terapię logopedyczną z użyciem gwizdków, słomek, baniek mydlanych oraz zwykłych szpatułek.

WERSJA JĘZYKOWA- ANGIELSKA

STRON: 48

WYA002
7 Przedmioty

Arkusz danych

multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia