office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Wyprzedaż!

TREATING EATING PROBLEMS

1 070,00 zł

(1 070,00 zł szt)

Brutto

TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum;

Krzyk, płacz dziecka, plucie i rzucanie jedzeniem podczas posiłku wystarczą, aby sfrustrować każdego rodzica lub opiekuna! Ciągły opór przed jedzeniem nie tylko prowadzi do niedożywienia, ale dodatkowym problemem staje się rozwój fizyczny i intelektualny. Jest to dwuczęściowa książka napisana dla opiekunów i profesjonalistów pracujących z dziećmi mającymi problemy z karmieniem. Przedstawia interwencje behawioralne i rozmaite podejścia do rozwiązywania problemów dziecka z jedzeniem. Część pierwsza została napisana specjalnie dla nauczycieli, rodziców i opiekunów bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub szkolenia w zakresie problemów żywieniowych. Część druga została napisana dla profesjonalistów, dostarczając szczegółowych informacji na temat stosowania oceny behawioralnej i opracowywania zindywidualizowanych interwencji opartych na zachowaniach żywieniowych dziecka. Interwencje i procedury behawioralne przedstawione w tej książce można również zintegrować z terapią motoryczną w obrębie jamy ustnej lub terapią połykania. 

WERSJA JĘZYKOWA ANGIELSKA

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem

- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum;

Keith E. Wiliams, Richard M. Foxx

STRON: 204

WERSJA JĘZYKOWA: ANGIELSKA

ISBN

Podręcznik drobiazgowo omawia problemy związane z karmieniem Pacjentów wyjątkowych oraz rozmaite podejścia terapeutyczne, które mogą byc wykorzystywane przez specjalistów i przez rodziców, praktyczne rady do codziennego stosowania i głęboką teorię, m.in dzienny rozkład karmienia,  strategie środowiskowe i behawioralne, motywowanie dziecka, elementarną wiedzę medyczną w zakresie diagnozy i ewaluacji, studia przypadków i wiele innych zagadnień.

POLECAMY zwłaszcza rodzicom dzieci autystycznych!

WYA009
1 Przedmiot

Specyficzne odniesienia