office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Teczka na pomoce dla logopedy
  • Przenośne Centrum Logopedyczne Webbera
  • Teczka na pomoce dla logopedy

Przenośne Centrum Logopedyczne Webbera

885,60 zł

(885,60 zł szt)

Brutto

Przenośne Centrum Terapeutyczne  -teczka dla logopedy, terapeuty, specjalisty zajmującego się rewalidacją. Zawiera duże lustro, tablicę suchościeralną, przegródki z kieszonkami na obrazki, tablicę "rzepową"...Coraz więcej logopedów podróżuje do Pacjentów i taki organizer jest im niezbędny.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Przenośne Centrum Terapeutyczne WEBBERA

-teczka dla logopedy, terapeuty, specjalisty zajmującego się rewalidacją.

Zawiera duże lustro, tablicę suchościeralną, przegródki z kieszonkami na obrazki, tablicę "rzepową" (obrazki na rzepy wkrótce w ofercie), przegródki na przybory do pisania, telefon, a wszystko starannie wykonane z mięciutkiej ekologicznej skóry.

WYMIARY: 30 cm/35 cm

KOLOR: czarny

UCHWYTY: miękkie, łączenie skóra/ pasek materiałowy

CE

WYA014
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia