• Nowy
Wibrator logopedyczny dla dzieci Jiggler leniwiec
  • Wibrator logopedyczny dla dzieci Jiggler leniwiec

TALK TOOLS Jiggler leniwiec

69,00 zł
Brutto

Wibratory logopedyczne Jiggler od Talk Tools zostały zaprojektowane, aby wspierać terapię żuchwy, zwłaszcza elliminować jej usztywnienie. Rozwijamy dzięki nim czucie w okolicach ust, przygotowując je do produkcji fonemów dwuwargowych.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Jiggler Leniwiec to wibrator logopedyczny zaprojektowany w TALK TOOLS. Przeznaczony jest do rozwijania sensorycznego w okolicach żuchwy, policzków oraz warg.

Zastosuj go do eliminowania fiksacji w żuchwie, produkcji głosek m, p, w, b; do protruzji warg przy jedzeniu z łyżeczki oraz wsparcia sensorycznego.

ZASILANIE: 2 baterie AA - nie są załączone w zestawie.

WŁĄCZNIK Z 3 STOPNIOWĄ REGULACJĄ MOCY WIBRACJI W KORPUSIE

CE

WJTT03
6 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu