KUBEK TERAPEUTYCZNY Miś Mioduś

39,00 zł

(39,00 zł szt)

Brutto

Polecany dla dzieci ze słabym ssaniem możliwia kontrolowanie przepływu ciekłego pokarmu do buzi dziecka i zachęca małego Pacjenta do uczenia się picia przez słomkę. Znajduje zastosowanie w nauce przejścia od karmienia butelką do karmienia kubeczkiem.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Miś Mioduś

PRZEZNACZENIE: umożliwia kontrolowanie przepływu ciekłego pokarmu do buzi dziecka i zachęca małego Pacjenta do uczenia się picia przez słomkę. Znajduje zastosowanie w nauce przejścia od karmienia butelką do karmienia kubeczkiem.

Miś Adresowany jest szczególnie do dzieci z ograniczoną ruchomością żuchwy (Pacjent ma problemy z odchyleniem żuchwy) lub protruzją języka (międzyzębowością).

W ZESTAWIE: doskonała anty-wyciekowa zakrętka, korpus misia (profilowany kubek), zakrętka i elastyczny gruby wężyk.

INSTRUKCJA - protokół z trzema technikami karmienia TALk TOOLS

UWAGA: Stosować indywidualnie.

ATEST CE

KK0011
25 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
plastik
zestaw
przenośny
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia