office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie mówi głoski R?
Twoje dziecko nie wypowiada głoski R? Dostarcz mu bodźca, który idealnie ten proces symuluje. Zanim...
 (1)
WARSZTATY MYOTools 102
WARSZTATY MYOTools 102
Wkrótce przygoda z MYO! Robyn Merkel-Walsh otwiera przed specjalistami OPT kartę miofunkcjonalną. ...
 (5)
WIGGLER zamiast RERKA?
WIGGLER zamiast RERKA?
Alternatywą dla RERKA -osobiście nim pracuję- jest WIGGLER. Czy mam coś do RERKA?  No nie,  al...
 (1)
MASZ KOD PROMOCYJNY?
MASZ KOD PROMOCYJNY?
Zapraszamy na stronę pomocy logopedycznych, które przeceniliśmy w tym tygodniu. Wyprzedaże trwają...
 (0)
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Na retrakcję? - oczywiście słomki!
Sara Rosenfeld Johnson z Talk Tools przepisywała słomki Pacjentom z międzyzebowym ułożeniem języka ...
 (7)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

Lista produktów marki TalkTools®

Firma TalkTools® jest znana z świetnych pomocy logopedycznych dedykowanych dla Pacjentów z zespołami genetycznymi, w tym z zespołem Downa, z porażeniem mózgowym, dyzartrią, apraksją mowy i innymi kompleksowymi wadami związanymi ze słabością neuromuskularną, brakiem ruchu lub precyzji narządów mowy. 

Firma TalkTools® jest znana z świetnych pomocy logopedycznych dedykowanych dla Pacjentów z zespołami genetycznymi, w tym z zespołem Downa, z porażeniem mózgowym, dyzartrią, apraksją mowy i innymi kompleksowymi wadami związanymi ze słabością neuromuskularną, brakiem ruchu lub precyzji narządów mowy.

W ofercie znajdziecie Państwo bloczki żuchwowe, gryzaki do samoregulacji, stabilizatory żuchwy, niezwykły wibrator logopedyczny Sensi z możliwością ustawienia rytmu, do którego można dołączyć aż 50 szpatułek!

Ale Talk Tools to nie tylko pomoce logopedyczne, ale również techniki motoryczne; firma zapewnia warsztaty logopedyczne, a PJtherapeutic od lat zaprasza dla Państwa najlepszych ekspertów z USA: Lori Overland, Renee Roy-Hill czy Monikę Purdy.

Istnieje 24 produktów.

Wyświetlam 1 -24 z 64 elementów
 • Łyżeczka terapeutyczna MAROON BUMPY

  15,00 zł

  Terapeutyczna łyżeczka od TalkTools® z fakturowaniem-wypustkami, doskonała do przechodzenia od płynów do faktur bardziej złożonych, przyzwyczajania do pokarmów gęstych i ziarnistych.

 • ZESTAW TUBEK DO ĆWICZEŃ ZAMKNIĘCIA ŻUCHWY

  169,00 zł

  ZESTAW TUBEK DO ĆWICZEŃ ZAMKNIĘCIA ŻUCHWY od TalkTools®

  - sześć twardych tubek wielokrotnego użytku do ćwiczeń wolicjonalnego zamykania żuchwy oraz zaokrąglania i protruzji warg. Niezwykle przydatne do ćwiczenia koordynacji i samej dysocjacji między żuchwą a wargami.

 • ZESTAW LOGOPEDYCZNY SENSI PROFESJONALNY

  880,00 zł

  Profesjonalny zestaw logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy adresowany do zadań związanych z terapią mowy i karmienia. Model SENSI® wyróżnia zastosowanie pulsu, stąd stosowanie w rozwijaniu oraz przywracaniu gryzienia! Polecamy!

 • Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

  169,00 zł

  Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ zawiera 12 flecików i dmuchawek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS.

 • Zestaw do terapii apraksji z DVD

  380,00 zł

  Zestaw do terapii apraksji zawiera bloczki, tubki i kształtki do ćwiczeń samogłosek, rozwarcia warg i żuchwy oraz spółgłosek wargowych dla Pacjentów z deficytami planowania ruchów artykulacyjnych.

 • Zestaw do ćwiczeń oddechowych TALK TOOLS

  85,00 zł

  W zestawie świetna instrukcja TalkTools® - wskazówki profesjonalnych logopedów i fizjoterapeutów! Polecamy dzieciom jąkającym się, z zaburzeniami rytmu mowy, z problemami fazy ustnej wydechu. Również tym, którzy pracują nad zaokrąglaniem warg niezbędnym do głosek dziąsłowych i samogłosek o, u.

 • Wibrator logopedyczny T-VIBE

  110,00 zł

  W zastosowaniu z gąbkowymi szpatułkami TOOTHETTE lub ORAL ten wibrator logopedyczny od Talk Tools, lekko obracający szpatułkę, jest doskonałym narzędziem stymulacji orofacjalnej i narzędziem diagnozy sensorycznej. 

 • WIBRATOR LOGOPEDYCZNY SENSI

  175,00 zł

  DOSTĘPNY DO 7 DNI

  Profesjonalny wibrator logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, z regulacją częstotliwości i rytmem do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy. Doskonały w terapii karmienia. Sprawdź , ile szpatułek można nałożyć na ten model, i jak bardzo rozszerza to funkcjonalność tego urządzenia.

 • Tubki apraksyjne

  65,00 zł

  Tubki apraksyjne TalkTools® stosowane są w ćwiczeniach odpowiedniego dla samogłosek i niektórych spółgłosek rozwarcia warg i żuchwy.

 • Trąbka dla malucha

  80,00 zł

  Ta przedhierarchiczna trąbka od TalkTools® to świetne narzędzie do wywoływania dmuchania z pomocą dużej piłki terapeutycznej. Sam flecik wymaga podparcia oddechowego.

 • THROAT SCOPE

  150,00 zł

  THROAT SCOPE to wysokiej klasy diagnostyk do badania i oględzin jamy ustnej dla laryngologów, foniatrów; mocne światło szerokiej płaskiej szpatułki!

 • TALK TOOLS Jiggler żabka

  85,00 zł

  Sensoryczne narzędzie do terapii logopedycznej z wykorzystaniem wibracji od TalkTools®. Masuj żuchwę, rozwijaj napięcie mięśni twarzowych, kształtuj czucie!

 • TALK TOOLS Jiggler SMOK

  85,00 zł

  Najnowszy design Jigglera od TalkTools® - DANI the Dragon. Smok przyda się do ćwiczenia regulacji napięcia mięśni żuchwy i do ćwiczenia zamknięcia warg.

 • TALK TOOLS Jiggler jednorożec

  85,00 zł

  Wibracyjny jednorożec od TalkTools® przeznaczony jest do ćwiczeń sensorycznych i zewnątrzustnego masażu twarzy u dzieci. Skrzydła można stosować do ćwiczeń głosek dwuwargowych i karmienia.

 • Słomka zamienna do MISIA MIODUSIA

  3,95 zł

  Miękka słomka zamienna do butelek terapeutycznych Miś Mioduś do ćwiczenia ssania od TalkTools®. 

 • Słomka D-zestaw

  6,00 zł

  Cienkie słomki od TalkTools® znajdują zastosowanie w terapii karmienia Pacjentów z problemami napięcia okołotwarzowego.

  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

  SŁOMKA A/B 5 szt

  12,00 zł

  Gruba słomka przeznaczona do Terapii POZYCJI ORALNEJ o średnicy zewnętrznej 7 mm.

  W zestawie znajduję się 5 słomek A/B w kolorze fioletowym.

  Zestaw nie zawiera LIP BLOKÓW.

 • Słomka 8

  18,00 zł

  Słomka do Terapii Pozycji Oralnej nr 8- najtrudniejsza słomka w hierarchii TalkTools® składa się z trzech elementów, które składa się przy pomocy przezroczystych łączników. Zastosuj ją w  terapii dysfagii- ćwiczeniach picia przez słomki i połykania, ćwiczeniach oddechowych, ćwiczeniach praksji języka i warg.

 • Słomka 7

  15,00 zł

  Słomka 7 do Terapii  Pozycji Oralnej jest prawdziwym wyzwaniem dla ćwiczących ssanie! 5 poważnych pętli stanowi znaczne utrudnienie.

  Pamiętajmy, aby po diagnozie problemów z ssaniem lub retrakcją języka zawsze zaczynać ćwiczenia od etapu, z którym Pacjent sobie radzi dobrze.

 • Słomka 6

  15,00 zł

  Słomka 6 do Terapii Pozycji Oralnej ze złożonymi pętlami, dla dzieci ze słabym ssaniem możźe być rzeczywiście trudna, ale zastosowana w hierarchii na odpowiednim etapie ćwiczeń będzie doskonałym narzędziem sukcesu!

 • Słomka 5

  15,00 zł

  Słomka 5 w hierarchii Terapii Pozycji Oralnej rozpoczyna naukę picia długosekwencyjnego. TalkTools® proponuje stosowanie słomek wymagających różnych umiejętności ssania dla ćwiczenia retrakcji i stabilizacji języka.

 • Słomka 4

  15,00 zł

  Słomka 4 do Terapii Pozycji Oralnej z trzema pętlami, ostatnia przed przejściem do picia długosekwencyjnego zapewnia już dosyć konkretne utrudnienie. Stosowanie słomek terapeutycznych w hierarchii zapewnia sukcesy w cofnięciu języka, co jest podstawą dla dalszej terapii logopedycznej.

 • Słomka 3

  15,00 zł

  Słomka nr 3 w hierarchii słomek OPT TalkTools®. Ma grubsze ścianki, pętle i jest nieco dłuższa niż pozostałe słomki. Używana może być wielokrotnie, również przez Pacjentów z mocnym zagryzaniem. 

 • Słomka 2

  15,00 zł

  Słomka nr 2w hierarchii słomek OPT, znacznie krótsza niż pozostałe; zastosuj ją w hierarchii podczas terapii seplenienia międzyzebowego lub w ćwiczeniach ssania i cofnięcia języka.