office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

Najnowsze posty na blogu Kanał RSS

Oral Placement Therapy Talk Tools® level I
Oral Placement Therapy Talk Tools® level I
TERAPIA POZYCJI ORALNEJ OPT Talk Tools ® 9 - 10 września 2024 r. SZKOLENIE STACJONARNE...
 (1)
Ortodonta każe czekać? Zmień ortodontę...
To nie jest post przeciwko ortodontom, tylko przeciwko nieukom, których nie brakuje w każdej profes...
 (0)
Co trzeba wiedzieć o gryzakach logopedycznych?
Co trzeba wiedzieć o gryzakach logopedycznych?
Dlaczego gryzaki? JAKIE MAJĄ DZIAŁANIE Nieocenioną pomocą logopedyczną nieuświadamianą so...
 (8)
Nie tylko Talk Tools...
Nie tylko Talk Tools...
zachwycił się skutecznością słomek w zhierarchizowanym programie oromotorycznym! Negative pressure ...
 (1)
LIP GYM™ - czyli rzecz o motywacji...
LIP GYM™ - czyli rzecz o motywacji...
Od kiedy mogę dzieci na zajęciach zaskakiwać nowymi przyrządami, odtąd zdaję sobie sprawę, że cały...
 (0)

Wyświetl wszystkie posty

Szukaj w blogu

Lista produktów marki TalkTools®

Firma TalkTools® jest znana z świetnych pomocy logopedycznych dedykowanych dla Pacjentów z zespołami genetycznymi, w tym z zespołem Downa, z porażeniem mózgowym, dyzartrią, apraksją mowy i innymi kompleksowymi wadami związanymi ze słabością neuromuskularną, brakiem ruchu lub precyzji narządów mowy. 

Firma TalkTools® jest znana z świetnych pomocy logopedycznych dedykowanych dla Pacjentów z zespołami genetycznymi, w tym z zespołem Downa, z porażeniem mózgowym, dyzartrią, apraksją mowy i innymi kompleksowymi wadami związanymi ze słabością neuromuskularną, brakiem ruchu lub precyzji narządów mowy.

W ofercie znajdziecie Państwo bloczki żuchwowe, gryzaki do samoregulacji, stabilizatory żuchwy, niezwykły wibrator logopedyczny Sensi z możliwością ustawienia rytmu, do którego można dołączyć aż 50 szpatułek!

Ale Talk Tools to nie tylko pomoce logopedyczne, ale również techniki motoryczne; firma zapewnia warsztaty logopedyczne, a PJtherapeutic od lat zaprasza dla Państwa najlepszych ekspertów z USA: Lori Overland, Renee Roy-Hill czy Monikę Purdy.

Istnieje 24 produktów.

Wyświetlam 1 -24 z 65 elementów
 • Łyżeczka terapeutyczna MAROON BUMPY

  15,00 zł

  Terapeutyczna łyżeczka od TalkTools® z fakturowaniem-wypustkami, doskonała do przechodzenia od płynów do faktur bardziej złożonych, przyzwyczajania do pokarmów gęstych i ziarnistych.

 • ZESTAW TUBEK DO ĆWICZEŃ ZAMKNIĘCIA ŻUCHWY

  169,00 zł

  ZESTAW TUBEK DO ĆWICZEŃ ZAMKNIĘCIA ŻUCHWY od TalkTools®

  - sześć twardych tubek wielokrotnego użytku do ćwiczeń wolicjonalnego zamykania żuchwy oraz zaokrąglania i protruzji warg. Niezwykle przydatne do ćwiczenia koordynacji i samej dysocjacji między żuchwą a wargami.

 • ZESTAW LOGOPEDYCZNY SENSI PROFESJONALNY

  880,00 zł

  Profesjonalny zestaw logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy adresowany do zadań związanych z terapią mowy i karmienia. Model SENSI® wyróżnia zastosowanie pulsu, stąd stosowanie w rozwijaniu oraz przywracaniu gryzienia! Polecamy!

  Nie ma w magazynie? - zamów: 797171989.

  Jesteśmy hurtownią, ale nie wszystko możemy mieć na stanie!

 • Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

  169,00 zł

  Zestaw flecików do TERAPII POZYCJI ORALNEJ zawiera 12 flecików i dmuchawek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS.

 • Zestaw do terapii apraksji z DVD

  380,00 zł

  Zestaw do terapii apraksji zawiera bloczki, tubki i kształtki do ćwiczeń samogłosek, rozwarcia warg i żuchwy oraz spółgłosek wargowych dla Pacjentów z deficytami planowania ruchów artykulacyjnych.

 • Zestaw do ćwiczeń oddechowych TALK TOOLS

  85,00 zł

  W zestawie świetna instrukcja TalkTools® - wskazówki profesjonalnych logopedów i fizjoterapeutów! Polecamy dzieciom jąkającym się, z zaburzeniami rytmu mowy, z problemami fazy ustnej wydechu. Również tym, którzy pracują nad zaokrąglaniem warg niezbędnym do głosek dziąsłowych i samogłosek o, u.

 • Wibrator logopedyczny T-VIBE

  110,00 zł

  W zastosowaniu z gąbkowymi szpatułkami TOOTHETTE lub ORAL ten wibrator logopedyczny od Talk Tools, lekko obracający szpatułkę, jest doskonałym narzędziem stymulacji orofacjalnej i narzędziem diagnozy sensorycznej. 

 • WIBRATOR LOGOPEDYCZNY SENSI

  175,00 zł

  Profesjonalny wibrator logopedyczny do stosowania w jamie ustnej i ekstraoralnie, z regulacją częstotliwości i rytmem do ćwiczeń związanych ze stymulacją i masażem oraz ćwiczeniami języka, podniebienia i żuchwy. Doskonały w terapii karmienia. Sprawdź, ile szpatułek można nałożyć na ten model i jak bardzo rozszerza to funkcjonalność tego urządzenia.

 • Tubki apraksyjne

  65,00 zł

  Tubki apraksyjne TalkTools® stosowane są w ćwiczeniach odpowiedniego dla samogłosek i niektórych spółgłosek rozwarcia warg i żuchwy.

 • Trąbka dla malucha

  80,00 zł

  Ta przedhierarchiczna trąbka od TalkTools® to świetne narzędzie do wywoływania dmuchania z pomocą dużej piłki terapeutycznej. Sam flecik wymaga podparcia oddechowego.

 • THROAT SCOPE

  150,00 zł

  THROAT SCOPE to wysokiej klasy diagnostyk do badania i oględzin jamy ustnej dla laryngologów, foniatrów; mocne światło szerokiej płaskiej szpatułki!

 • TALK TOOLS Jiggler żabka

  85,00 zł

  Sensoryczne narzędzie do terapii logopedycznej z wykorzystaniem wibracji od TalkTools®. Masuj żuchwę, rozwijaj napięcie mięśni twarzowych, kształtuj czucie!

 • TALK TOOLS Jiggler SMOK

  85,00 zł

  Najnowszy design Jigglera od TalkTools® - DANI the Dragon. Smok przyda się do ćwiczenia regulacji napięcia mięśni żuchwy i do ćwiczenia zamknięcia warg.

 • TALK TOOLS Jiggler jednorożec

  85,00 zł

  Wibracyjny jednorożec od TalkTools® przeznaczony jest do ćwiczeń sensorycznych i zewnątrzustnego masażu twarzy u dzieci. Skrzydła można stosować do ćwiczeń głosek dwuwargowych i karmienia.

 • Słomka zamienna do MISIA MIODUSIA

  3,95 zł

  Miękka słomka zamienna do butelek terapeutycznych Miś Mioduś do ćwiczenia ssania od TalkTools®. 

 • Słomka D-zestaw

  6,00 zł

  Cienkie słomki od TalkTools® znajdują zastosowanie w terapii karmienia Pacjentów z problemami napięcia okołotwarzowego.

 • SŁOMKA A/B 5 szt

  12,00 zł

  Gruba słomka przeznaczona do Terapii POZYCJI ORALNEJ o średnicy zewnętrznej 7 mm.

  W zestawie znajduję się 5 słomek A/B w kolorze fioletowym.

  Zestaw nie zawiera LIP BLOKÓW.

 • Słomka 8

  18,00 zł

  Słomka do Terapii Pozycji Oralnej nr 8- najtrudniejsza słomka w hierarchii TalkTools® składa się z trzech elementów, które składa się przy pomocy przezroczystych łączników. Zastosuj ją w  terapii dysfagii- ćwiczeniach picia przez słomki i połykania, ćwiczeniach oddechowych, ćwiczeniach praksji języka i warg.

 • Słomka 7

  15,00 zł

  Słomka 7 do Terapii  Pozycji Oralnej jest prawdziwym wyzwaniem dla ćwiczących ssanie! 5 poważnych pętli stanowi znaczne utrudnienie.

  Pamiętajmy, aby po diagnozie problemów z ssaniem lub retrakcją języka zawsze zaczynać ćwiczenia od etapu, z którym Pacjent sobie radzi dobrze.

 • Słomka 6

  15,00 zł

  Słomka 6 do Terapii Pozycji Oralnej ze złożonymi pętlami, dla dzieci ze słabym ssaniem możźe być rzeczywiście trudna, ale zastosowana w hierarchii na odpowiednim etapie ćwiczeń będzie doskonałym narzędziem sukcesu!

 • Słomka 5

  15,00 zł

  Słomka 5 w hierarchii Terapii Pozycji Oralnej rozpoczyna naukę picia długosekwencyjnego. TalkTools® proponuje stosowanie słomek wymagających różnych umiejętności ssania dla ćwiczenia retrakcji i stabilizacji języka.

 • Słomka 4

  15,00 zł

  Słomka 4 do Terapii Pozycji Oralnej z trzema pętlami, ostatnia przed przejściem do picia długosekwencyjnego zapewnia już dosyć konkretne utrudnienie. Stosowanie słomek terapeutycznych w hierarchii zapewnia sukcesy w cofnięciu języka, co jest podstawą dla dalszej terapii logopedycznej.

 • Słomka 3

  15,00 zł

  Słomka nr 3 w hierarchii słomek OPT TalkTools®. Ma grubsze ścianki, pętle i jest nieco dłuższa niż pozostałe słomki. Używana może być wielokrotnie, również przez Pacjentów z mocnym zagryzaniem. 

 • Słomka 2

  15,00 zł

  Słomka nr 2w hierarchii słomek OPT, znacznie krótsza niż pozostałe; zastosuj ją w hierarchii podczas terapii seplenienia międzyzebowego lub w ćwiczeniach ssania i cofnięcia języka.