• Nowy
Wibrator logopedyczny Jiggler jednorożec
  • Wibrator logopedyczny Jiggler jednorożec

TALK TOOLS Jiggler jednorożec

69,00 zł

(69,00 zł szt.)

Brutto

Wibracyjny jednorożec od TALK TOOLS przeznaczony jest do ćwiczeń sensorycznych i zewnątrzustnego masażu twarzy u dzieci. Skrzydła można stosować do ćwiczeń głosek dwuwargowych i karmienia.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Jiggler Jednorożec to wibrator logopedyczny zaprojektowany w TALK TOOLS. Przeznaczony jest do rozwijania sensorycznego w okolicach żuchwy, policzków oraz warg. Jego skrzydła nadają się do karmienia i ćwiczenia zwarcia - zamknięcia warg.

Zastosuj go do eliminowania fiksacji w żuchwie, produkcji głosek m, p, w, b; do protruzji warg przy jedzeniu z łyżeczki oraz wsparcia sensorycznego.

ZASILANIE: 2 baterie AA - nie są załączone w zestawie.

WŁĄCZNIK Z 3 STOPNIOWĄ REGULACJĄ MOCY WIBRACJI W KORPUSIE

CE

WJTT02
3 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Powiązane posty na blogu