Tubka żuchwowa
  • Fakturowana tubka logopedyczna w kolorze zielonym
  • Tubka żuchwowa

TUBKA ŻUCHWOWA zielona

39,00 zł

(39,00 zł szt)

Brutto

Fakturowana tubka żuchwowa stosowana jest w ćwiczeniach siły i stabilności żuchwy u Pacjentów ze szczególnymi sensorycznymi potrzebami. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Fakturowana tubka żuchwowa

o średnicy 15 mm (z wypustkami licząc);

PRZEZNACZENIE:  ćwiczenia bilateralnych ruchów języka, jakie obserwujemy w procesie żucia i gryzienia; ćwiczenia siły i stabilność żuchwy; wykorzystywana do ćwiczeń symetrycznej pracy żuchwy, w tym do terapii seplenienia międzyzębowego przy rotacji żuchwy.

GRUPY PACJENTÓW: PACJENCI Z ZESPOŁEM DOWNA, PACJENCI PO URAZACH W OKOLICACH TWARZOCZASZKI, PACJENCI Z SYGMATYZMEM MIĘDZYZĘBOWYM, PACJENCI ZE SŁABOŚCIĄ ŻUCHWY O RÓŻNEJ ETIOLOGII;stosowana głównie u Pacjentów ze szczególnymi potrzebami sensorycznymi.

Jest składnikiem wielu programów rehabilitacji żuchwy na świecie!

PRODUKT NIE JEST POLECANY DLA PACJENTÓW Z ODRUCHEM KĄSANIA LUB SZCZEGÓLNIE MOCNYM NAGRYZEM!


ATEST CE

GT0003
1 Przedmiot

Arkusz danych

powierzchnia
fakturowana - grudki
kolor
zielony
materiał
elastomer med.
multimedia
instrukcja
resistance
medium

Specyficzne odniesienia

Powiązane posty na blogu