ROTA-CAP - nakładka na wibratory logopedyczne jiggler
  • ROTA-CAP - nakładka na wibratory logopedyczne jiggler

ROTA-CAP

17,00 zł

(17,00 zł szt)

Brutto

ROTA-CAP- specjalna nakładka na wibratory logopedyczne z serii JIGGLER, która umożliwia wykorzystanie wszystkich szpatułek z gwintem ARK, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe, fantastyczne narzędzie do terapii głoski r. ZASTOSOWANIE: terapia rotacyzmu, mas

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

ROTA-CAP

- specjalna nakładka na wibratory logopedyczne z serii JIGGLER, która umożliwia wykorzystanie wszystkich szpatułek z gwintem ARK, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe, fantastyczne narzędzie do terapii głoski r.

ZASTOSOWANIE: terapia rotacyzmu, masaż zewnątrzny twarzy, masaż wewnętrzny jamy ustnej, ćwiczenia sensoryczne, pionizowanie języka przy pomocy szpatułek typu łopatkui lub scraper, rozciąganie wędzidełka podjęzykowego.

STEROWANIE CZĘSTOTLIWOŚCIĄ: Niewatpliwą przewagę nad wszystkimi innymi wibratorami do terapii rotacyzmu JIGGLER Z nakładką ROTA-CAP zyskujemy dzięki możliwości sterowania częstotiwością w pokrętle wibratora.

MATERIAŁ: TEFLON

ATEST CE

DEZYNFEKCJA zanurzeniowa przy użyciu ANIOSYME DD1 lub stosowanie indywidualne- w takim przypadku wystarczy mycie pod wodą z mydłem.

 

SWRC00
10 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
biały
materiał
teflon
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia