Szpatułka do wibratorów logopedycznych Z-vibe POPETKA
  • Szpatułka do wibratorów logopedycznych Z-vibe POPETKA
  • Szpatułka Z-vibe POPETKA

Szpatułka Z-vibe POPETKA

33,00 zł

(33,00 zł szt)

Brutto

Szpatułka do wibratora logopedycznego POPETKA służy do mocowania na wibratorze Z-vibe szpatułek toothette, lizaków lub innych szpatułek służących do higieny jamy ustnej lub masażu sensorycznego języka.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Szpatułka do wibratora logopedycznego POPETKA

(Z-vibe popette tip)

ZASTOSOWANIE: popetka służy do mocowania na wibratorze szpatułek toothette, lizaków, szpatułek ORAL lub innych szpatułek służących do higieny jamy ustnej lub masażu oralnego, dzięki niej uzyskujemy dostęp do głębiej położonych tkanek miękkich.

KORZYŚCI STOSOWANIA szpatułki POPETKA

Bodziec wprowadzonej w drgania przez Z-vibe gąbki jest generalnie przez dzieci określany mianem łaskotania- zwłaszcza na podniebieniu, wiele uśmiechu u małych Pacjentów można wydobyć, ale i oblizywania się i dotykania językiem podniebienia celem uśmierzenia i złagodzenia łaskotek. Stosowanie (czuciowe) popetki błyskawicznie uruchamia motorykę, co jest najlepszym dowodem na skuteczność metody TALK TOOLS: producentów takich narzędzi jak wibrator T-vibe, czy BLOCZKI ŻUCHWOWE. Pamiętajmy jednak, że to pomimo elastyczności gąbki bodziec niezwykle mocny.

Okragłe lizaki można wykorzystać do ćwiczenia zamykania ust, np. u dzieci z MPD. Poniżej instruktaż takiego ćwiczenia. 


W ZESTAWACH: walizeczka ZV therapy kit, walizeczka R;

KOMPATYBILNOŚĆ: Z- vibewibratory logopedyczne REREK, WIGGLER

ATEST CE

PRODUKT MEDYCZNY

SW0005

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
niebieski
materiał
elastomer med.
multimedia
instrukcja
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również