office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
walizeczka logopedyczna ARK
  • walizeczka logopedyczna ARK

Walizeczka logopedyczna ARK - zestaw szpatułek ARK

715,00 zł

(715,00 zł szt)

Brutto

Walizeczka logopedyczna ARK

- zestaw najbardziej pożądanych szpatułek ARK z wibratorem logopedycznym Z-vibe, gryzakiem ARK  oraz najlepszymi przyrządami logopedycznymi do prowadzenia terapii wag i języka!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Walizeczka logopedyczna ARK (ULTIMATE)

ZAWARTOŚĆ: wibrator Z-vibe, pyszczek, szpatułki do masażu niewibracyjnego (3), szpatułka smakowa, lustereczko laryngologiczne, szpatułka probe, szpatułka preefer, szpatułka mini, gryzak (2), szpatułka fine, oronavigator, łopatki: miękka i twarda, gryzak logopedyczny ARK gładki, części zamienne z baterią, szpatułki gąbkowe, popetka do terapii przy użyciu szpatułek gąbkowych, diagnostyk.

A wszystko w kolorowej, estetycznie i solidnie wykonanej walizeczce z przegródkami.

Walizeczka znajduje zastosowanie w terapii logopedycznej w różnym środowisku, począwszy od szkoły i przedszkola, a skończywszy na szpitalach i ośrodkach terapii zajęciowej. Narzędzia logopedyczne tu zawarte są dobrane tak, aby ich spektrum odpowiadało jak najszerszej grupie Pacjentów. Mają różną fakturę, są różnej miękkości i elastyczności. Zmieniamy wyposażenie walizeczki logopedycznej w zależności od sugestii logopedów, niemniej aktualna oferta utrzymuje się już długo na rynku bez zmian.

ATESTY: FDA, CE

Nie dezynfekować pomocy logopedycznych w wysokiej temperaturze!

Stosować pod nadzorem specjalisty.

PRODUKT MEDYCZNY

WZ0002

Arkusz danych

zestaw
walizeczka

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również