office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
FLECIK 5 do Terapii Pozycji Oralnej
  • FLECIK 5 do Terapii Pozycji Oralnej
  • Flecik do terapii warg

FLECIK 5

9,50 zł

(9,50 zł szt)

Brutto

FLECIK nr 5w hierarchii TERAPII POZYCJI ORALNEJ (OPT). Ustnik płaski-( wymaga zaciśnięcia warg). Dziurki umieszczone z góry instrumentu umożliwiają modulację dźwięku, stąd maluch jest doskonale motywowany do przedłużania wydechu i lepszej gospodarki powietrzem.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

FLECIK nr 5

w hierarchii TERAPII POZYCJI ORALNEJ (OPT). Ustnik płaski-( wymaga zaciśnięcia warg). Dziurki umieszczone z góry instrumentu umożliwiają modulację dźwięku, stąd maluch jest doskonale motywowany do przedłużania wydechu i lepszej gospodarki powietrzem.

PRZEZNACZENIE: ćwiczenia zamykania ust, przygotowanie do głosek dwuwargowych: m, p, b;

ATEST CE

TO0008
27 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
plastik
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia