ZIMNY SPRAY

25,00 zł

(25,00 zł szt)

Brutto

ZIMNY SPRAY znajdzie zastosowanie nie tylko w regulacji sensorycznej, ale też w ćwiczeniach języka, warg, policzków i żuchwy z Pacjentami spastycznymi lub innymi osobami podreaktywnymi.

smak
Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

ZIMNY SPRAY służy do schładzania szpatułek gąbkowych lub innych szpatułek i aplikatorów dentystycznych bądź intraoralnych wykonanych z gąbki lub materiałów chłonących tekstylnych, z waty itp.

NISKIE TEMPERATURY działają na obwodowy układ nerwowy stymulująco, chodzi o prędkość przewodnictwa nerwowego i  obniżenie zakres skurczu włókien mięśniowych, ponadto zimno stosowane jest w leczeniu bólu i obniżaniu szybkości reakcji. 

PODPOWIADAMY: ZIMNY SPRAY znajdzie zastosowanie nie tylko w regulacji sensorycznej, ale też w ćwiczeniach języka, warg, policzków i żuchwy z Pacjentami spastycznymi lub innymi osobami podreaktywnymi, a także tu gdzie należy  lateralnie w stymulacji różnicować bodźce., np w porażeniach.

NAJLEPIEJ STOSOWAĆ RAZEM Z:

SZPATUŁKAMI TOOTHETTE

SZPATUŁKAMI ORAL NEUTRALNYMI

PATYCZKAMI CYTRYNOWYMI lub PORZECZKOWYMI

WIBRATOR LOGOPEDYCZNY T-VIBE

UWAGA: nie aplikować bezpośrednio na skórę/ciało.

ZAWARTOŚĆ: 200 ml

DOSTĘPNE WERSJE SMAKOWE: NEUTRALNA, MIĘTA, POMARAŃCZA

WYRÓB MEDYCZNY

NUMER LOT NA POJEMNIKU

PS0026-O
6 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
biały

Specyficzne odniesienia