office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
LIPER™ do ćwiczeń wędzidełka podjęzykowego
  • Ćwiczenia z liperem
  • LIPER™ do ćwiczeń wędzidełka podjęzykowego w opakowaniu
  • LIPER™ do ćwiczeń wędzidełka podjęzykowego

LIPER

139,00 zł

(139,00 zł szt)

Brutto

Czym i jak ćwiczyć wędzidełko podjęzykowe po operacji jego podcięcia?

Protokół zastosowania przyrządu LIPER™ pomaga przywracać  prawidłowe funkcje języka. Narzędzie pomyślane również jako trenażer języka dla dorosłych przy jego ograniczonej ruchomości i gdy potrzebujemy ćwiczyć elewację lub głoski wymagające wysokiej pozycji języka. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ćwiczenia języka promują jego aktywność i odpowiednią pozycję, a także wzmacniają język u osób dorosłych (użytkownicy od ok. 2,5 roku). W ramach ćwiczeń praktycy/terapeuci wykorzystują LIPER™do rozciągania języka po wędzidełku unikając ponownego przyrośnięcia.

FILM INSTRUKTAŻOWY

Jest to pierwszy produkt stworzony do ćwiczeń języka w domu. Jego ergonomiczny kształt sprawia, że ​​trening języka jest łatwiejszy, a także bardziej higieniczny, wydajny i wygodny, zachęcając do wykonania całego schematu ćwiczeń.

LIPER™ to nowa alternatywa dla wykonywania ćwiczeń wzmacniających i kondycyjnych języka. Intuicyjna łatwość, wygoda i prostota ćwiczeń z tym narzędziem pomaga użytkownikom w każdym wieku zmaksymalizować wysiłek. Rodzice, którzy używali palców, aby pomóc dzieciom w ćwiczeniach języka, uważają, że urządzenie LIPER™ jest odpowiedzią na ich potrzeby. Są zachwyceni, gdy odkrywają, że jest higieniczny i wolny od BPA, i uwielbiają, jak nawiązują więź z noworodkami i niemowlętami podczas ćwiczeń.

Z kolei Dorośli przekonują się, że przy użyciu urządzenia Liper Device mogą z łatwością wykonywać ćwiczenia języka dla lepszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Użytkownicy w każdym wieku uważają, że ergonomiczna konstrukcja urządzenia LIPER™ znacznie zwiększa komfort, jednocześnie poprawiając efektywność ćwiczeń w porównaniu z konwencjonalnymi technikami „palcowymi”.

Wreszcie, LIPER™ ostatecznie zapewnia Ci spokój ducha, wiedząc, że Ty i mobilność języka Twojego dziecka jesteście we właściwych rękach.

INSTRUKCJA ZASTOSOWANIA:

1. Wsuń palec wskazujący do LIPERa czubek palca powinien sięgnąć wewnetrznego oznaczenia. Ustaw krawędziami w górę lub dół zależnie od preferencji, aby przyrząd nie zsunał się z palca.

LIPER KROK 1

2. Wsuń palec pod środek języka, ustawiając okragłe rożki LIPERa na podstawie języka.

3. Używając rożków podnieś powoli, ale mocno tył języka ku górze na 1 sekundę i opuść w dół.

Delikatnie ściągnij z palca LIPER™

Jeśli nie polecono innej instrukcji stosowania przez logopedę, specjalistę lub lekarza, powtórzyć 3-4 razy dziennie prezez 3 tygodnie. 

UWAGA: Instrukcja nie zastępuje recepty lekarza.

UWAGA: W niektórych sytuacjach wygodniej jest sięgnąć LIPEREM zza głowy.

PRODUKCJA: CHINY dla BAM Medical Ltd, IZRAEL

PRODUKT WYKONANY z TPE

WOLNY OD BPA

PS0020
2 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
silikon
multimedia
instrukcja
smak
nie dotyczy

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu