office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman
  • Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman
  • Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman
  • szpatułka do masażu logopedycznego

Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman

56,00 zł

(56,00 zł szt)

Brutto

Beckman Oral MOTOR PROBE Profesjonalna- dwustronna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

Jej przewaga polega na :

- zwężających się czubkach końcówek szpatułki, dzięki czemu można sięgnąć pod język malucha, co nie jest takie oczywiste w przypadku stosowania zwykłych szpatułek;

- specjalnej spiralnej fakturze na jednym z końców.

Zastosuj ją do masażu po podcięciu wędzidełka podjęzykowego!

Ilość

B-POP: Profesjonalna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

ZASTOSOWANIE: podwójnie zakończona z jednej strony grudkami a z drugiej spiralnie zakręconymi liniami umożliwia masaż sensoryczny, masaż ruchami kolistymi, np. do lateralizacji języka lub opukiwanie i przesuwanie stymulacyjne wewnątrz jamy ustnej. Stronę spiralną stosujemy do masażu ruchami kolistymi pomiędzy językiem a dziąsłami lub na dnie jamy ustnej. Szpatułkę nie zaleca się do ćwiczenia żucia. Wymagany ciągły, bezpośredni nadzór. Zastąpić w przypadku śladów zużycia, nadgryzienia lub innego uszkodzenia produktu.

CZYSZCZENIE: produkt do stosowania indywidualnego, czyścić w wodzie z mydłem. Nadaje się do zmywarek.

CECHY PRODUKTU: szpatułka jest na tyle elastyczna, że jej złamanie w normalnym stosowaniu jest niemożliwe, wykonana jest z elastomeru jakości medycznej.

WYPRODUKOWANO w USA

WYRÓB MEDYCZNY

SM0017
5 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu