Szpatułka logopedyczna BPOP Beckman

49,00 zł

(49,00 zł szt)

Brutto

B-POP: Profesjonalna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

B-POP: Profesjonalna szpatułka do masażu i ćwiczeń logopedycznych zaprojektowana przez Debrę Beckman - specjalistkę od masażu i rozwoju niemowląt, bardzo popularną w USA.

ZASTOSOWANIE: podwójnie zakończona z jednej strony grudkami a z drugiej spiralnie zakręconymi liniami umożliwia masaż sensoryczny, masaż ruchami kolistymi, np. do lateralizacji języka lub opukiwanie i przesuwanie stymulacyjne wewnątrz jamy ustnej. Stronę spiralną stosujemy do masażu ruchami kolistymi pomiędzy językiem a dziąsłami lub na dnie jamy ustnej. Szpatułkę nie zaleca się do ćwiczenia żucia. Wymagany ciągły, bezpośredni nadzór. Zastąpić w przypadku śladów zużycia, nadgryzienia lub innego uszkodzenia produktu.

{{media url=

CZYSZCZENIE: produkt do stosowania indywidualnego, czyścić w wodzie z mydłem. Nadaje się do zmywarek.

CECHY PRODUKTU: szpatułka jest na tyle elastyczna, że jej złamanie w normalnym stosowaniu jest niemożliwe, wykonana jest z elastomeru jakości medycznej.

WYPRODUKOWANO w USA

WYRÓB MEDYCZNY

SM0017
11 Przedmioty

Specyficzne odniesienia