office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Bloczki do terapii paraksji mowy od TalkTools®
  • 6 bloczków do ćwiczenia samogłosek
  • Bloczki apraksyjne
  • Bloczki do terapii paraksji mowy od TalkTools®

Bloczki apraksyjne

120,00 zł

(120,00 zł szt)

Brutto

Bloczki różnej grubości i kolorów przeznaczone do wywoływania i utrwalania artykulacji samogłosek: a, u, e, i dla Pacjentów z apraksją werbalną.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bloczki APRAKSJA

- bloczki różnej grubości i kolorów przeznaczone do wywoływania i utrwalania artykulacji samogłosek: a, u, e, i.

Są kolejnym elementem terapii apraxii (dyspraksji) przy przekształcaniu ruchów artykulacjyjnych po zakończeniu TERAPII POZYCJI ORALNEJ.

GRUPY PACJENTÓW: Idealne dla Pacjentów z deficytami planowania ruchu artykulatorów, zwłaszcza takich którzy nie są beneficjentami wskazówek wizualnych i werbalnych, i którzy wymagaja wsparcia sensorycznego.

Bloczki- odpowiednie dla danego rozwarcia ust podczas artykulacji samogłosek- umieszczamy na dolnych trzonowcach. Pacjent zapamiętuje dany wzorzec ruchowy. Razem z werbalnymi i wizualnymi wskazówkami bloczki stanowią element świetnego multisensorycznego podejścia do umożliwiania produkcji zrozumiałej mowy dla Pacjentów z apraksją, również po wypadkach i urazach w obrębie szyi i głowy.

INSTRUKCJA DVD autorstwa Renee Roy Hill, która dwukrotnie gościła na organizowanych przez PJtherapeutic warsztatach, przedstawia oczywiście w jaki sposób wywołane w izolacji dźwięki łączyć z innymi samogłoskami i spółgłoskami oraz jak pracować nad ich kombinacjami. (Do nabycia osobno)

CE

PS0021
1 Przedmiot

Arkusz danych

powierzchnia
delikatnie fakturowana
kolor
multicolor
materiał
tworzywo
zestaw
multi-zestaw

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również