office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Trenażer ssania Padovan mały
  • Trenażer ssania Padovan mały
  • Trenażer ssania Padovan mały

Trenażer ssania Padovan mały

30,00 zł

(30,00 zł szt)

Brutto

TRENAŻER SSANIA Padovan mały- jest narzędziem terapeutycznym przeznaczonym do ćwiczenia ssania oraz korekcji zaburzonych czynności oromotorycznych, jak żucie, połykanie, zaburzenia mimiki oraz artykulacja. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

TRENAŻER SSANIA NUK mały jest narzędziem terapeutycznym przeznaczonym do ćwiczenia ssania oraz korekcji zaburzonych czynności oromotorycznych, jak żucie, połykanie, zaburzenia mimiki oraz artykulacja. Przedłużona szyjka, duża tarczka z otworami na wspomaganie terapii przy pomocy wstrzykiwania płynu oraz wyjątkowo duża część do ssania to szczególne cechy tego produktu. Użycie TRENEŻERA SSANIA NUK może mieć pozytywny wpływ na wewnątrz- i zewnątrzustną muskulaturę. Trwałe nawyki, takie jak zgrzytanie zębami oraz szczękościsk i zaburzenia związane z niewłaściwą pracą stawu skroniowo-żuchwowego również mogą być efektywnie korygowane dzięki użyciu narzędzia.

TRENEŻER SSANIA NUK jest dostępny w dwóch rozmiarach, dla dzieci oraz dla dorosłych. TRENEŻER SSANIA NUK może być wykorzystywany do kontrolowanego ćwiczenia połykania małych ilości płynów (zgodnie z met. myofunkcjonalną PADOVAN), gdzie woda podawana jest strzykawką przez odpowiednio (fabrycznie) wykonane dziurki w płytce. Materiał: naturalna guma indyjska zawierająca lateks- może wywołać reakcję alergiczną u uczulonych.

Dezynfekcja: zdezynfekować przed pierwszym użyciem, nie dezynfekować w zmywarkach do naczyń, nie dopuścić do wygotowania wody podczas dezynfekcji w wrzątku; po dezynfekcji w środkach dezynfekcyjnych dokładnie wycisnąć zawartość trenażera.

Zasady bezpieczeństwa:
nie wkładać do kuchenek mikrofalowych;
nie stosować w przypadku możliwości wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego;
nie stosować do podawania leków;
nie stosować równocześnie z innymi narzędziami terapii bądź medykamentami;
nie dopuszczać do kontaktu z olejami i smarami;

Przechowywanie:
przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu; można używać do daty wskazanej na opakowaniu;
Przed każdym użyciem sprawdzić czy TRENEŻER SSANIA NUK nie zawiera uszkodzeń, mogących być przyczyną zranienia Pacjenta, jest to narzędzie terapeutyczne, a jego stan powinien być okresowo kontrolowany.

OT0007
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również