office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Wyprzedaż!
Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ
  • Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ
  • Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

150,00 zł

(150,00 zł szt)

Brutto

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ zawiera słomek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS do terapii mowy i karmienia. Zawiera szczegółowy instruktaż postępowania. Stosowanie hierarchii słomek jest szczególnie przydatne w usprawnianiu wargi retrakcji języka.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

- zawiera słomek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS do terapii mowy i karmienia. Zawiera szczegółowy instruktaż postępowania w pracy nad konkretnymi głoskami i problemami np. retrakcją języka przy seplenieniu międzyzębowym, protruzją warg.

 W ZESTAWIE: 8 słomek

ATEST CE

Kilka porad, jak rozpoczynać pracę ze słomkami:

- upewnij się, że Pacjent siedzi w ustabilizowanej pozycji;

- test z użyciem najprostszej słomki;

- zmierzenie słomki od punktu wejścia do ust do jej końca, aby upewnić się, że słomka nie jest w ustach więcej niż 6,3 mm - 12 mm (jesli tak jest ssana lub gryziona)

- sprawdź, czy szczęka jest stabilna, język cofnięty a usta zaokrąglone.

TO0003
16 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
multicolor
materiał
plastik
zestaw
multi-zestaw

Specyficzne odniesienia