• Wyprzedaż!

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

150,00 zł

(150,00 zł szt)

Brutto

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJzawiera słomek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS do terapii mowy i karmienia. Zawiera szczegółowy instruktaż postępowania w pracy nad konkret

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Zestaw słomek do TERAPII POZYCJI ORALNEJ

- zawiera słomek wykorzystywanych zgodnie ze zhierarchizowanym protokołem zaprojektowanym przez specjalistów z TALK TOOLS do terapii mowy i karmienia. Zawiera szczegółowy instruktaż postępowania w pracy nad konkretnymi głoskami i problemami np. retrakcją języka przy seplenieniu międzyzębowym, protruzją warg.

 W ZESTAWIE: 8 słomek

ATEST CE

Kilka porad, jak rozpoczynać pracę ze słomkami:

- upewnij się, że Pacjent siedzi w ustabilizowanej pozycji;

- test z użyciem najprostszej słomki;

- zmierzenie słomki od punktu wejścia do ust do jej końca, aby upewnić się, że słomka nie jest w ustach więcej niż 6,3 mm - 12 mm (jesli tak jest ssana lub gryziona)

- sprawdź, czy szczęka jest stabilna, język cofnięty a usta zaokrąglone.

TO0003
20 Przedmioty

Arkusz danych

kolor
multicolor
materiał
plastik
zestaw
multi-zestaw

Specyficzne odniesienia