• Nowy

ZESTAW STOŁOWY DLA DZIECI - DINO

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Amerykańscy terapeuci zywieniowi wspólnie z rodzicami stoja za projektem sztućców dla niejadków, dzięki którym Wasze pociechy zaczynaja po pierwsze patrzeć na jedzenie...

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Seria utensyliów dla dzieci Constructive Eating - DINO powstała z myśla o samodzielnym żywieniu, przezwyciężaniu awesji do jedzenia i kształceniu motoryki małej.

Sztućce zaprojektowane zostały z myśla o potrzebach dziecka, które rozpoczyna przygodę z jedzeniem. Właczenie zabawy do tej przygody jest naturalna konsekwencja podejścia terapeutów żywieniowych na całym świecie.

Sztućce sprawiaja, że dziecko spędzi z radościa czas posiłku, mało tego - talerzyki "konstrukcyjne" zmuszaja do rozmaitych układów dłoni, aby w końcu jedzenie znalazło się w ustach!

Produkt jest wyprodukowany z materiałów nie zawierajcych ftalanów, BPA, PVC i ołowiu.

POSIADA ŚWIADECTWO SPEŁNIENIA WYMAGAŃ ZDROWOTNYCH wystawione przez Państwowego Inspektora Sanitarnego.

Bezpieczny w zmywarkach i mikrofalówkach.

Wyprodukowano w USA

CE

KL0013
4 Przedmioty
2021-01-16

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Może ci się spodobać również