• Nowy
ZESTAW STOŁOWY DLA DZIECI - MASZYNY BUDOWLANE
  • ZESTAW STOŁOWY DLA DZIECI - MASZYNY BUDOWLANE

ZESTAW STOŁOWY DLA DZIECI - MASZYNY BUDOWLANE

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Twoje dziecko samo nie je?A może nawet nie potrafi patrzeć na posiłek?Seria stołowa CONSTRUCTIVE EATING jest właśnie dla niego!Będzie się uczyło samo jeść przy okazji zabawy!Żadnego grymaszenia!

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Seria utensyliów dla dzieci Constructive Eating powstała z myśla o samodzielnym żywieniu, przezwyciężaniu awesji do jedzenia i kształceniu motoryki małej.

Sztućce zaprojektowane zostały z myśla o potrzebach dziecka, które rozpoczyna przygodę z jedzeniem. Właczenie zabawy do tej przygody jest naturalna konsekwencja podejścia terapeutów żywieniowych na całym świecie.

Sztućce sprawiaja, że dziecko spędzi z radościa czas posiłku, mało tego - talerzyki "konstrukcyjne" zmuszaja do rozmaitych układów dłoni, aby w końcu jedzenie znalazło się w ustach!

Produkt jest wyprodukowany z materiałów nie zawierajcych ftalanów, BPA, PVC i ołowiu.

POSIADA ŚWIADECTWO SPEŁNIENIA WYMAGAŃ ZDROWOTNYCH wystawione przez Państwowego Inspektora Sanitarnego.

Bezpieczny w zmywarkach i mikrofalówkach.

Wyprodukowano w USA

CE

KL0012
6 Przedmioty
2021-01-16

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Powiązane posty na blogu