office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
LOGOPEDYCZNE UKŁADANKI - głoska sz
  • LOGOPEDYCZNE UKŁADANKI - głoska sz

LOGOPEDYCZNE UKŁADANKI (HAR) głoska SZ

34,64 zł

(34,64 zł szt)

Brutto

Publikacja przygotowana została z myślą o uczniach początkowych klas szkoły podstawowej, którzy nieprawidłowo wymawiają głoski szumiące: sz, ż (rz), cz, dż. Mogą z niej korzystać również dzieci, które nie mają takich problemów i potraktować zadania jako m

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Publikacja przygotowana została z myślą o uczniach początkowych klas szkoły podstawowej, którzy nieprawidłowo wymawiają głoski szumiące: sz, ż (rz), cz, dż. Mogą z niej korzystać również dzieci, które nie mają takich problemów i potraktować zadania jako miły i wartościowy sposób spędzania czasu wolnego.

 

W teczce znajduje się 20 kolorowych kart z materiałem do ćwiczenia wymowy głoski szumiącej sz, broszura wyjaśniająca sposób pracy oraz plastikowe pudełko.

 

Każda karta jest dwustronna. Na awersie znajdują się trzy podpisane zdjęcia, które mają w nazwie głoskę sz. W podpisach na czerwono zaznaczono litery lub sylaby, z których dziecko ma ułożyć nowy wyraz. Na rewersie karty znajduje się zdjęcie przedstawiające wyraz ułożony z liter lub sylab wyróżnionych na awersie oraz podpis do tej fotografii – dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić poprawność swojej odpowiedzi.

 

format B5

oprawa teczka zeszyt A5

8 stron

plansze 20 kolorowych kart

dodatki plastikowe pudełko

ISBN 978-83-7134-580-7

WY0045
2 Przedmioty

Specyficzne odniesienia