office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989

TREATING EATING PROBLEMS (PRO.ED)

388,50 zł

(388,50 zł szt)

Brutto

TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniemTREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum; Keith E. Wiliams, Richard M. FoxxSTRON: 204WER

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

TREATING EATING PROBLEMS- rozwiązywanie problemów z jedzeniem

- u dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i u dzieci z autyzmem i jego spektrum; Keith E. Wiliams, Richard M. Foxx

STRON: 204

WERSJA JĘZYKOWA: ANGIELSKA

ISBN

Podręcznik drobiazgowo omawia problemy związane z karmieniem Pacjentów wyjątkowych oraz rozmaite podejścia terapeutyczne, które mogą byc wykorzystywane przez specjalistów i przez rodziców, praktyczne rady do codziennego stosowania i głęboką teorię, m.in dzienny rozkład karmienia,  strategie środowiskowe i behawioralne, motywowanie dziecka, elementarną wiedzę medyczną w zakresie diagnozy i ewaluacji, studia przypadków i wiele innych zagadnień.

POLECAMY zwłaszcza rodzicom dzieci autystycznych!

WYA009
1 Przedmiot

Specyficzne odniesienia