office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
przyrząd do ćwiczenia warg proBARBEL
  • przyrząd do ćwiczenia warg proBARBEL
  • ProBarbell™ zestaw do ćwiczenia warg

Szpatułka ARK pro BARBEL

65,00 zł

(65,00 zł szt.)

Brutto

ProBarbell™ firmy ARK to zabawny i wciągający sposób na ćwiczenie zamykania i wzmacniania warg, podstawowych umiejętności potrzebnych do prawidłowego rozwoju mowy i karmienia.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 65,01 zł

Szpatułka logopedyczna ProBarbell™ firmy ARK to zabawny i wciągający sposób na ćwiczenie zamykania i wzmacniania warg, podstawowych umiejętności potrzebnych do prawidłowego rozwoju mowy i karmienia.

Używanie szpatułki do języka z przyklejonym na obu końcach obciążeniem było przez wiele lat ćwiczeniem motorycznym jamy ustnej polecanym przez różne szkoły miofunkcjonalne. ProBarbell firmy ARK oferuje zabawną, wysokiej jakości innowację tej czynności motorycznej jamy ustnej - koniec z małymi częściami lub taśmą, o które trzeba się martwić!

Sposób użycia: Umieść płaską część niebieskiej sztangi między ustami. Poinstruuj osobę, aby trzymała ją tam (używając tylko warg, bez zębów), aby pracować nad zamknięciem warg, siłą i wytrzymałością. Dla zwiększenia trudności użyj zielonej sztangi, która jest cięższa.

Praca nad zamykaniem ust może pomóc w poprawie umiejętności karmienia, picia, kontroli śliny, produkcji dźwięków mowy i nie tylko.

Wyprodukowano w USA, klasa medyczna, zgodność z FDA
Nie zawiera BPA, PVC, ołowiu, ftalanów ani lateksu
Każdy uchwyt mierzy około 5,3 "długości
Można myć w zmywarce
Patent w toku

Uwaga: to narzędzie terapeutyczne powinno być używane przez cały czas pod nadzorem osoby dorosłej.

CE WYRÓB MEDYCZNY

PS0019

Specyficzne odniesienia

Nowy