office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR sound wave
  • szpatułki logopedyczne do wibratora novafon

NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020

1 690,00 zł

(1 690,00 zł szt)

Brutto

Wibrator logopedyczny NOVAFON - ergonomiczy kształt, superwydajna bateria, opcje inteligentnego wyboru programu, nie wymuszające odłożenia wibratora podczas zmiany trybu, wreszcie- moc 100/50 Hz, pionowe wibracje i uniwersalny zakres stosowania!

Novafony nie sa jednak przeznaczone tylko dla logopedów, przeciwnie- ich pierwsze modele były przeznaczone do fizjoterapii, m. in. do rozluźniającego masażu żuchwy przy pomocy 50 Hz!

Budzisz się w nocy z zaciśniętymi zębami? A może masz potrzebę gryzienia czegoś twardego? Wibracje o częstotliwości 50 Hz są szczególnie dobrane dla napięć stawu skroniowo żuchwowego, żwaczy i mięśni skrzydłowych. Za stosowaniem wibracji do rozluźnienia żuchwy jako kondensatora energii przemawiają i badania naukowe, i praktyka niemieckich fizjoterapeutów.

NOVAFON to prawdziwy król  wśród narzędzi do rozluźniania żuchwy.

Nie ma w magazynie? - zamów: 797171989.

Jesteśmy hurtownią, ale nie wszystko możemy mieć na stanie!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dlaczego wybrać NOVAFON CLASSIC 2020?

Ergonomiczy kształt, superwydajna bateria, opcje inteligentnego wyboru programu, nie wymuszające odłożenia wibratora podczas zmiany trybu, wreszcie- moc 100/50 Hz, pionowe wibracje i zakres stosowania - wszystko to sprawia, że NOVAFON jest  kompletnym produktem dla profesjonalisty- logopedy i fizjoterapeuty i łatwym dla użytkownika docelowego.

Bateria 2400 mAh

360 stopni zakresu ruchu, brak kabla, 3,5 godziny działania (liczone bez przerwy). Ładowarka w komplecie. Wszystko wykonane z niemiecką dokładnością i najwyższym poziomem ergo.

Inteligentny wybór trybu

Jedna ręką, bez wyłączania i odkładania narzędzia dokonujemy zmiany częstotliwości - 2 opcje i intensywności - 3 opcje.

Ergonomika trzymania

Kształt nowego NOVAFONA umożliwi lepszy uchwyt, aplikację wibracji i wybór opcji. Dlaczego jest to ważne w przypadku osób zdolegliwościami bólowymi i trudnościami w zakresie ruchowym kończyn - nie trzeba uzasadniać!

PROSTA zmiana głowicy

Inteligentny system PLUG-IN umożliwia ławe ściąganie i zakładanie głowic i szpatułek. Ta funkcjonalnoiść ma szczególne znaczenie dla osób z fizycznymi ograniczeniami ruchu i precyzji.

Zakres stosowania

NOVAFON to prawdziwa sztuka rehabilitacji - zakres stosowania w przypadku nowych wersji cały czas podkreśla fakt, że designerzy- fizjoterapeuci i logopedzi wiedzą gdzie celowa, aby rozwijać czucie ruch i uśmierzać ból. Odbiorcą nowej wersji są również weterynarze, którym kabel utrudniał niektóre aplikacje.

w zestawie: stacja ładująca i przewodnik do stosowania NOVAFON

Akcesoria dodatkowe - nie są zawarte w zestawie:

Kompletnie nowy REHAB SET dla fizjoterapeutów z ulepszonym czubkiem głowicy punktowej.

Głowica magnetyczna- wzmacniająca falę (3200 GAUSSA)

Roller sensoryczny - wałek jeżykowy, kłujący i dostarczający całe mnóstwo doznań na szerszej powierzchni skóry i mięśnia w tym samym czasie!

Zestaw intraoralny dla logopedów i ich Pacjentów.

WI0014N

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
silikon
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Pobieranie

NOVAFON 2020

Instrukcja wibratora logopedycznego NOVAFON 2020

Pobieranie (1.84MB)

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu