office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020
  • NEUROWIBRATOR sound wave
  • szpatułki logopedyczne do wibratora novafon

NEUROWIBRATOR NOVAFON CLASSIC 2020

1 690,00 zł

(1 690,00 zł szt)

Brutto

Wibrator logopedyczny NOVAFON - ergonomiczy kształt, superwydajna bateria, opcje inteligentnego wyboru programu, nie wymuszające odłożenia wibratora podczas zmiany trybu, wreszcie- moc 100/50 Hz, pionowe wibracje i uniwersalny zakres stosowania!

Novafony nie sa jednak przeznaczone tylko dla logopedów, przeciwnie- ich pierwsze modele były przeznaczone do fizjoterapii, m. in. do rozluźniającego masażu żuchwy przy pomocy 50 Hz!

Budzisz się w nocy z zaciśniętymi zębami? A może masz potrzebę gryzienia czegoś twardego? Wibracje o częstotliwości 50 Hz są szczególnie dobrane dla napięć stawu skroniowo żuchwowego, żwaczy i mięśni skrzydłowych. Za stosowaniem wibracji do rozluźnienia żuchwy jako kondensatora energii przemawiają i badania naukowe, i praktyka niemieckich fizjoterapeutów.

NOVAFON to prawdziwy król  wśród narzędzi do rozluźniania żuchwy.

Nie ma w magazynie? - zamów: 797171989.

Jesteśmy hurtownią, ale nie wszystko możemy mieć na stanie!

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dlaczego wybrać NOVAFON CLASSIC 2020?

Ergonomiczy kształt, superwydajna bateria, opcje inteligentnego wyboru programu, nie wymuszające odłożenia wibratora podczas zmiany trybu, wreszcie- moc 100/50 Hz, pionowe wibracje i zakres stosowania - wszystko to sprawia, że NOVAFON jest  kompletnym produktem dla profesjonalisty- logopedy i fizjoterapeuty i łatwym dla użytkownika docelowego.

Bateria 2400 mAh

360 stopni zakresu ruchu, brak kabla, 3,5 godziny działania (liczone bez przerwy). Ładowarka w komplecie. Wszystko wykonane z niemiecką dokładnością i najwyższym poziomem ergo.

Inteligentny wybór trybu

Jedna ręką, bez wyłączania i odkładania narzędzia dokonujemy zmiany częstotliwości - 2 opcje i intensywności - 3 opcje.

Ergonomika trzymania

Kształt nowego NOVAFONA umożliwi lepszy uchwyt, aplikację wibracji i wybór opcji. Dlaczego jest to ważne w przypadku osób zdolegliwościami bólowymi i trudnościami w zakresie ruchowym kończyn - nie trzeba uzasadniać!

PROSTA zmiana głowicy

Inteligentny system PLUG-IN umożliwia ławe ściąganie i zakładanie głowic i szpatułek. Ta funkcjonalnoiść ma szczególne znaczenie dla osób z fizycznymi ograniczeniami ruchu i precyzji.

Zakres stosowania

NOVAFON to prawdziwa sztuka rehabilitacji - zakres stosowania w przypadku nowych wersji cały czas podkreśla fakt, że designerzy- fizjoterapeuci i logopedzi wiedzą gdzie celowa, aby rozwijać czucie ruch i uśmierzać ból. Odbiorcą nowej wersji są również weterynarze, którym kabel utrudniał niektóre aplikacje.

w zestawie: stacja ładująca i przewodnik do stosowania NOVAFON

Akcesoria dodatkowe - nie są zawarte w zestawie:

Kompletnie nowy REHAB SET dla fizjoterapeutów z ulepszonym czubkiem głowicy punktowej.

Głowica magnetyczna- wzmacniająca falę (3200 GAUSSA)

Roller sensoryczny - wałek jeżykowy, kłujący i dostarczający całe mnóstwo doznań na szerszej powierzchni skóry i mięśnia w tym samym czasie!

Zestaw intraoralny dla logopedów i ich Pacjentów.

WI0014N
1 Przedmiot

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
silikon
zestaw
multi-zestaw
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia

Pobieranie

NOVAFON 2020

Instrukcja wibratora logopedycznego NOVAFON 2020

Pobieranie (1.84MB)

Może ci się spodobać również

Powiązane posty na blogu