office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
  • Obecnie brak na stanie
Naszyjnik do gryzienia ARK KRYPTOBITE-TUBA
  • Naszyjnik do gryzienia ARK KRYPTOBITE-TUBA
  • Naszyjniki logopedyczneod ARK w kształcie tubek
  • Naszyjnik logopedyczny ARK KRYPTOBITE-TUBA

Naszyjnik logopedyczny ARK KRYPTOBITE-TUBA

50,00 zł

(50,00 zł szt)

Brutto

Popularne naszyjniki logopedyczne od ARK KRYPTOBITY zyskały sobie nowe wcielenie, są nieco krótsze- nie mają ołówkowych szpiców i układają się na zawieszce poziomo.

elastyczność
Ilość
Obecnie brak na stanie

NASZYJNIK LOGOPEDYCZNY ARK KRYPTO-BITE® TUBA

Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne, naszyjniki logopedyczne są produkowane w USA przez ARK Therapeutic. Nie zawierają ołowiu, lateksu, PVC, BPA ani ftalanów.

Naszyjnik ma kształt kanciastej tuby. (oryg. ARK's KYPTO-BITE® TUBE)

WERSJE KOLORYSTYCZNE:

CZERWONY - miękki

ZIELONY - XT (średnio twardy)

NIEBIESKI KRÓLEWSKI - XXT  (nie uginający się, najbardziej odpowiedni dla osób dużo i mocno gryzących)

INSTRUKCJA STOSOWANIA

Aby skrócić długość naszyjnika logopedycznego w razie potrzeby: odpiąć naszyjnik, przełożyć sznurek przez jeden koniec klamerki na żądaną długość, zrobić węzełek i odciąć zbędne końce sznurka. Zagryzać tylko na figurce.

Chociaż gryzaki są trwałe i odporne, zgodnie z ich przeznaczeniem można oczekiwać oznak znoszenia/uszkodzeń. Trwałość gryzaków zależy od ilości i intensywności gryzienia, ich twardości (standard, XT, XXT) i innych zmiennych. Regularnie kontroluj produkt i wyrzuć po wykryciu pierwszych oznak uszkodzenia.

CZYSZCZENIE

Umyj przed pierwszym użyciem i każdorazowo po stosowaniu. Wyczyść gruntownie delikatnym mydłem z wodą. Produkt bezpieczny do mycia w zmywarkach do naczyń, (bez suszenia i wyparzania wysoką temperaturą).

BEZPIECZEŃSTWO

Ten produkt NIE jest zabawką. Klamerka i sznurek nie są przeznaczone do gryzienia. Zawiera małe części, które mogą być przyczyną udławienia.

Nie dla dzieci poniżej 3 r. ż.  z powodu małych części i długiego sznurka, stanowiącego ryzyko uduszenia. Rekomendowane od 5 r. ż.  Wymagany nadzór dorosłych. Wyrzucić po stwierdzeniu pierwszych oznak uszkodzenia.

WYRÓB MEDYCZNY

GL0044-M

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
smak
neutralny
size
średni

Specyficzne odniesienia

Powiązane posty na blogu