office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
naszyjniki logopedyczne od ARK
  • naszyjniki logopedyczne od ARK
  • Naszyjnik logopedyczny ARK SMOK

Naszyjnik logopedyczny ARK SMOK

62,00 zł

(62,00 zł szt)

Brutto

Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne gryzaki i naszyjniki ARK zaspokajają potrzebę gryzienia, odbarczają żuchwę, stosuje się je w terapii bruksizmu, napięciowego zaciskania szczęk i w samoregulacji; świetne dla dzieci ciągle gryzących ołówki, kredki i długopisy. 

Naszyjnik logopedyczny ma kształt nieśmiertelnika z przetłoczeniem smoka.

elastyczność
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

NASZYJNIK LOGOPEDYCZNY ARK SMOK

WERSJE KOLORYSTYCZNE:

SZARY - miękki

ZIELONY - XT (średnio twardy)

NIEBIESKI KRÓLEWSKI - XXT  (nie uginający się, najbardziej odpowiedni dla osób dużo i mocno gryzących)

INSTRUKCJA STOSOWANIA
Aby skrócić długość naszyjnika logopedycznego w razie potrzeby: odpiąć naszyjnik, przełożyć sznurek przez jeden koniec klamerki na żądaną długość, zrobić węzełek i odciąć zbędne końce sznurka. Zagryzać tylko na figurce.
Chociaż gryzaki są trwałe i odporne, zgodnie z ich przeznaczeniem można oczekiwać oznak znoszenia/uszkodzeń. Trwałość gryzaków zależy od ilości i intensywności gryzienia, ich twardości (standard, XT, XXT) i innych zmiennych. Regularnie kontroluj produkt i wyrzuć po wykryciu pierwszych oznak uszkodzenia.
CZYSZCZENIE
Umyj przed pierwszym użyciem i każdorazowo po stosowaniu. Wyczyść gruntownie delikatnym mydłem z wodą. Produkt bezpieczny do mycia w zmywarkach do naczyń, (bez suszenia i wyparzania wysoką temperaturą).
BEZPIECZEŃSTWO
Ten produkt NIE jest zabawką. Klamerka i sznurek nie są przeznaczone do gryzienia. Zawiera małe części, które mogą być przyczyną udławienia.
Nie dla dzieci poniżej 3 r. ż.  z powodu małych części i długiego sznurka, stanowiącego ryzyko uduszenia. Rekomendowane od 5 r. ż.  Wymagany nadzór dorosłych. Wyrzucić po stwierdzeniu pierwszych oznak uszkodzenia.

WYRÓB MEDYCZNY
GL0042-M
1 Przedmiot

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
smak
neutralny
size
średni

Specyficzne odniesienia