office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Naszyjnik logopedyczny ARK DINO ŁAPA
  • Naszyjnik logopedyczny ARK DINO ŁAPA
  • Naszyjnik logopedyczny ARK DINO ŁAPA

Naszyjnik logopedyczny ARK DINO ŁAPA

62,00 zł

(62,00 zł szt)

Brutto

Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne gryzaki i naszyjniki logopedyczne są produkowane w USA przez ARK Therapeutic. Nie zawierają ołowiu, lateksu, PVC, BPA ani ftalanów. Łapa Dino ma kształt śladu stopy DINOZAURA (oryg. ARK's DINO TRACKS). Stosuje się je u dzieci wymagających ciągłego bodźca w jamie ustnej, gryzących kredki i długopisy, u Pacjentów z dużymi potrzebami sensorycznymi w obrębie jamy ustnej.

elastyczność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

NASZYJNIK LOGOPEDYCZNY ARK ŁAPA DINO
Stylowe, funkcjonalne i bezpieczne, gryzaki ARK są produkowane w USA przez ARK Therapeutic. Nie zawierają ołowiu, lateksu, PVC, BPA ani ftalanów.
Łapa Dino ma kształt śladu stopy DINOZAURA (oryg. ARK's DINO TRACKS)
WERSJE KOLORYSTYCZNE:
SZARY - miękki
ZIELONY - XT (średnio twardy)
NIEBIESKI - XXT  (nie uginający się, najbardziej odpowiedni dla osób dużo i mocno gryzących)
 
INSTRUKCJA STOSOWANIA
 
Aby skrócić długość naszyjnika, w razie potrzeby: odpiąć naszyjnik, przełożyć sznurek przez jeden koniec klamerki na żądaną długość, zrobić węzełek i odciąć zbędne końce sznurka. Zagryzać tylko na figurce.
Chociaż gryzaki są trwałe i odporne, zgodnie z ich przeznaczeniem można oczekiwać oznak znoszenia/uszkodzeń. Trwałość gryzaków zależy od ilości i intensywności gryzienia, ich twardości (standard, XT, XXT) i innych zmiennych. Regularnie kontroluj produkt i wyrzuć po wykryciu pierwszych oznak uszkodzenia.
 
CZYSZCZENIE
 
Umyj przed pierwszym użyciem i każdorazowo po stosowaniu. Wyczyść gruntownie delikatnym mydłem z wodą. Produkt bezpieczny do mycia w zmywarkach do naczyń, (bez suszenia i wyparzania wysoką temperaturą).
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
Ten produkt NIE jest zabawką. Klamerka i sznurek nie są przeznaczone do gryzienia. Zawiera małe części, które mogą być przyczyną udławienia.
Nie dla dzieci poniżej 3 r. ż.  z powodu małych części i długiego sznurka, stanowiącego ryzyko uduszenia. Rekomendowane od 5 r. ż.  Wymagany nadzór dorosłych. Wyrzucić po stwierdzeniu pierwszych oznak uszkodzenia.
WYRÓB MEDYCZNY
GL0043-M
0 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
smak
neutralny
size
średni

Specyficzne odniesienia

Może ci się spodobać również