office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Trenażer ssania Padovan duży
  • Trenażer ssania Padovan duży
  • Trenażer ssania Padovan duży

Trenażer ssania Padovan duży

30,00 zł

(30,00 zł szt)

Brutto

TRENAŻER SSANIA NUK jest narzędziem terapeutycznym przeznaczonym do ćwiczenia ssania oraz korekcji zaburzonych czynności oromotorycznych, jak żucie, połykanie, zaburzenia mimiki oraz artykulacja. Specjalny kształt wspiera rozwój mięśniowy niezbędny do produkcji dźwieków mowy i karmienia.

Ilość

TRENAŻER SSANIA NUK jest narzędziem terapeutycznym przeznaczonym do ćwiczenia ssania oraz korekcji zaburzonych czynności oromotorycznych, jak żucie, połykanie, zaburzenia mimiki oraz artykulacja.
Przedłużona szyjka, duża tarczka z otworami na wspomaganie terapii przy pomocy wstrzykiwania płynu oraz wyjątkowo duża część do ssania to szczególne cechy tego produktu.

Użycie TRENEŻERA SSANIA NUK może mieć pozytywny wpływ na wewnątrz- i zewnątrzustną muskulaturę. Trwałe nawyki, takie jak zgrzytanie zębami oraz szczękościsk i zaburzenia związane z niewłaściwą pracą stawu skroniowo-żuchwowego również mogą być efektywnie korygowane dzięki użyciu narzędzia.
TRENEŻER SSANIA NUK jest dostępny w dwóch rozmiarach, dla dzieci oraz dla dorosłych.
TRENEŻER SSANIA NUK może być wykorzystywany do kontrolowanego ćwiczenia połykania małych ilości płynów (zgodnie z met. myofunkcjonalną PADOVAN), gdzie woda podawana jest strzykawką przez odpowiednio (fabrycznie) wykonane dziurki w płytce.

Materiał: naturalna guma indyjska zawierająca lateks- może wywołać reakcję alergiczną u uczulonych.

Dezynfekcja: zdezynfekować przed pierwszym użyciem, nie dezynfekować w zmywarkach do naczyń, nie dopuścić do wygotowania wody podczas dezynfekcji w wrzątku; po dezynfekcji w środkach dezynfekcyjnych dokładnie wycisnąć zawartość trenażera.

Zasady bezpieczeństwa:
nie wkładać do kuchenek mikrofalowych;
nie stosować w przypadku możliwości wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego;
nie stosować do podawania leków;
nie stosować równocześnie z innymi narzędziami terapii bądź medykamentami;
nie dopuszczać do kontaktu z olejami i smarami;

Przechowywanie:
przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu; można używać do daty wskazanej na opakowaniu;
Przed każdym użyciem sprawdzić czy TRENEŻER SSANIA NUK nie zawiera uszkodzeń, mogących być przyczyną zranienia Pacjenta, jest to narzędzie terapeutyczne, a jego stan powinien być okresowo kontrolowany.

OT0006
3 Przedmioty

Specyficzne odniesienia