Szpatułka logopedyczna do ćwiczenia mięśnia okrężnego
  • Szpatułka guzikowa ARK- zestaw
  • Szpatułka logopedyczna do ćwiczenia mięśnia okrężnego

Szpatułka guzikowa ARK- zestaw

58,00 zł

(58,00 zł szt.)

Brutto

Dawniejsi logopedzi od razu będą wiedzieć o co chodzi, gdyż ćwiczenia mięśnia okrężnego ust wykonywało się przy pomocy guzików. Zresztą - TALK TOOLS do dzisiaj proponuje to jako dosyć skuteczną metodę poprawy zwarcia warg.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Szpatułka guzikowa ARK- zestaw

2 sztuki szpatułek do ćwiczenia mięśnia okrężnego warg, różniące się średnicą, przypominające guzik na uchwycie. Do stosowania w hierarchii (4 różne średnice powierzchni guzikowej) Ustawienie boczne rozwija mięśnie policzkowe i skrzydłowe.

ZASTOSOWANIE: ćwiczenie zamknięcia warg, ćwiczenia protruzji warg, symetrii mięśni twarzy

GRUPY PACJENTÓW: Pacjenci dorośli i dzieci śliniące się, pacjenci z niskim napięciem okołotwarzowym, Pacjenci z porażeniem nerwu twarzowego.

CE

WYRÓB MEDYCZNY

PS0023
7 Przedmioty
2020-10-29

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Może ci się spodobać również