KOREKTOR ZGRYZU

12,00 zł

(12,00 zł szt)

Brutto

KOREKTOR ZGRYZU- najbardziej powszechna płytka przedsionkowa plecana od dawna przez ortodontów w Polsce do odzwyczajanie ssania i oddychania przez nos, korekcji wad zgryzu oraz ćwiczenia warg - mięśnia okrężnego.

size
Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

KOREKTOR ZGRYZU

- najbardziej powszechna płytka przedsionkowa plecana od dawna przez ortodontów w Polsce (dawniej z prostego powodu, że nie było innych.

ROZMIAR Występuje w trzech rozmiarach oznaczonych jako I, II, III.

ZASTOSOWANIE: odzwyczajanie ssania i oddychania przez nos, korekcja wad zgryzu, ćwiczenia warg - mięśnia okrężnego.

MATERIAŁ - NIEELASTYCZNY PLASTYK o jakości medycznej. Zaleca się dostosowanie kształtu płytki do kształtu łuków zębowych dziecka.

Pierwsze dostosowanie powinien przeprowadzić lekarz!

DATA PRODUKCJI NA OPAKOWANIU

Przed pierwszym użyciem płytka powinna zostać wyjałowiona, co można przeprowadzić: chemicznie, termicznie - PATRZ INSTRUKCJA.

OP0016-I
19 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
biały
materiał
plastik
elastyczność
twardy
smak
neutralny

Specyficzne odniesienia