FACE FORMER
  • FACE FORMER
  • Przyrząd do ćwiczenia mięśni twarzy face former

FACE FORMER

180,00 zł

(180,00 zł szt)

Brutto

FACE FORMER jest zarówno narzędziem do ćwiczeń muskulatury tonusu mięśniowego i skórnego w obrębie jamy ustnej, jak i płytką przedsionkową, która koryguje układ języka i zębów podczas snu.

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

FACE FORMER

- medyczny odpowiednik FACIAL FLEX w Europie. Innowacyjne narzędzie do masażu/ćwiczenia mięśni wokół ust.

PRZEZNACZENIE: jest zarówno narzędziem do ćwiczeń muskulatury tonusu mięśniowego i skórnego w obrębie jamy ustnej jak i płytką przedsionkową, która koryguje układ języka i zębów podczas snu. Face Former eliminuje chrapanie, wpływa na efektywność snu i zwiększa wydolność oddechową. Autorzy patentu twierdzą, że trening z użyciem FACE FORMERA wpływa pozytywnie na aktywność mózgową, zachowanie, koordynację i percepcję sensoryczną. Czas rutynowego treningu określa się na 6 miesięcy.

GRUPY PACJENTÓW: Pacjenci podczas rehabilitacji związanej z zaburzeniami /uszkodzeniami w okolicach głowy, szyi, jamy ustnej, Pacjenci oddychający nawykowo przez usta, Pacjenci zgrzytajacy zębami, Pacjenci z dysfagią (faza ustna) oraz wymagający ćwiczeń zwarcia ust i napięcia mięśni twarzowych; Kobiety pragnące zachować jędrną, gładką i napiętą skórę twarzy;

MATERIAŁ: SILOPREN, nie zawiera lateksu, nie jest znane działanie alergizujące.

CZYSZCZENIE: myć pod bieżącą wodą z użyciem szczoteczki do zębów, w razie potrzeby pod wrzątkiem

INSTRUKCJA on-line:

http://www.face-former.com/therapy/basic-new

W ZESTAWIE: face former w pudełeczku, instrukcja, kalendarzyk ćwiczeń.

ATEST CE

MI0002
3 Przedmioty

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
niebieski
materiał
silikon
zestaw
przenośny
multimedia
instrukcja

Specyficzne odniesienia