• Nowy
PODKŁADKA STOŁOWA OGRODNIKA
  • PODKŁADKA STOŁOWA OGRODNIKA

PODKŁADKA STOŁOWA OGRODNIKA

27,00 zł

(27,00 zł szt.)

Brutto

Jesli Twoje dziecko samo nie je, to jesteś we właściwym miejscu, aby zapewnić mu inspirację do samodzielnego jedzenia i świetnej zabawy przy okazji. Koniec z grymaszeniem!

Ilość

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Constructive Eating zaprojektowało te fantastyczne produkty dawno temu. Zdążyły otrzymać kilka nagród konsumentów w USA.

 Mata stołowa rozszerzy możliwości i zainspiruje malucha, a tym samym dostarczy radości związanej z posiłkiem, bo jesli dziecko nie może patrzec na zielony groszek, to przeciez nie będzie go jadło.

Oczywiście sprawdźmy, czy Wasz maluch nie potrzebuje wsparcia logopedy w zakresie tych podparcia tych umiejętności, które czesto leżą u podstaw awersji. Mowa o aktywnych ruchach języka, domknięciu warg, sile żuchwy.

Produkt bezpieczny, nie zawiera ftalanów, BPA, PVC ani ołowiu.

Świadectwo Państwowego Inspektora Sanitarnego.

Wyprodukowano w USA

CE

KM003
6 Przedmioty
2021-01-16

Specyficzne odniesienia

Nowy produkt

Może ci się spodobać również