

(27,00 zł szt.)
Jesli Twoje dziecko samo nie je, to jesteś we właściwym miejscu, aby zapewnić mu inspirację do samodzielnego jedzenia i świetnej zabawy przy okazji. Koniec z grymaszeniem!
Constructive Eating zaprojektowało te fantastyczne produkty dawno temu. Zdążyły otrzymać kilka nagród konsumentów w USA.
Mata stołowa rozszerzy możliwości i zainspiruje malucha, a tym samym dostarczy radości związanej z posiłkiem, bo jesli dziecko nie może patrzec na zielony groszek, to przeciez nie będzie go jadło.
Oczywiście sprawdźmy, czy Wasz maluch nie potrzebuje wsparcia logopedy w zakresie tych podparcia tych umiejętności, które czesto leżą u podstaw awersji. Mowa o aktywnych ruchach języka, domknięciu warg, sile żuchwy.
Produkt bezpieczny, nie zawiera ftalanów, BPA, PVC ani ołowiu.
Świadectwo Państwowego Inspektora Sanitarnego.
Wyprodukowano w USA
CE