Bransoletka do gryzienia
  • Bransoletka do żucia
  • Bransoletka do gryzienia
  • Bransoletki do żucia - wersje kolorystyczne

Bransoletka do żucia- chewelry bracelet

37,00 zł

(37,00 zł szt)

Brutto

Bransoletki do żucia - bransoletki przeznaczone do gryzienia i żucia dla starszych dzieci.

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu! Twoje zakupy w PJtherapeutic są bezpieczne, chronimy Twoje dane i kontrolujemy proces zakupu po stronie sklepu!
  • Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia! Zamówienia złożone do godz 11 00 staramy się wysłać w dniu nabycia!
  • Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić! Towar w nienaruszonym opakowaniu, nieużyty zawsze możesz zwrócić!

Bransoletki do żucia

Twoje dziecko lub Pacjent gryzie długopisy i ołówki, kołnierzyki i inne elementy ubrania?Bransoletka przeznaczona do gryzienia i żucia została wymyślona właśnie po to, by zapewnić takie potrzeby.

CECHY PRODUKTU: wykonanie z bardzo wytrzymałego materiału klasy medycznej, niełamliwego, bez lateksu, PVC i bisfenolu. Całkowicie bezpieczne do uzytku w jamie ustnej również dla Pacjentów z mocnym zagryzaniem.

GRUPY PACJENTÓW: Pacjenci z dużymi potrzebami gryzienia, żucia i eksploracji jamy ustnej, Pacjenci z odruchem kąsania, dziewczynki i chłopcy- wystarczy wskazać kolor w uwagach do zamówienia)

UWAGA: PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DLA DZIECI DO 3 R. Ż

Po użyciu umyć w wodzie z mydłem lub innym detergentem. Używać pod nadzorem.

ATEST CE

GT0014

Arkusz danych

powierzchnia
gładka
kolor
multicolor
materiał
elastomer med.
resistance
medium
smak
neutralny

Specyficzne odniesienia