office@pjtherapeutic-speechtools.com
+48 797171989
Gryzaki logopedyczne ARK TETRA BITE
  • Gryzak logopedyczny ARK TETRA BITE miękki

Gryzak logopedyczny ARK TETRA BITE

59,00 zł

(59,00 zł szt.)

Brutto

Gryzak logopedyczny i jednocześnie fidget sensoryczny dla dzieci wymagających specjalnych bodźców orofacjalnych.

elastyczność
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

4 różne teksturowane końcówki do żucia;Tetra-Bite® firmy ARK łączy wiele funkcji w jednym fajnym narzędziu do żucia. Dzięki czterem końcówkom o różnej teksturze do gryzienia, nigdy nie będziesz się nudzić. Obracaj się pomiędzy okrągłymi nierównościami, zygzakowatymi nierównościami, żebrami i liniami - marzenie poszukiwacza zmysłów. Każde przedłużenie jest wystarczająco długie, aby dotrzeć do tylnych zębów trzonowych i zapewnić proprioceptywny bodziec do żuchwy i mięśnia żwacza. Tetra-Bite® to nie tylko gryzienie, ale także świetne wiercenie dłoni! Umieść palec wskazujący w otworze, a drugą ręką wpraw go w ruch na palcu. Możesz też trzymać go obiema rękami za okrągłe przedłużki i przekręcić, aby zaczął się obracać.

Wyprodukowany w USA, jest bezpiecznym ujściem dla każdego, kto potrzebuje żuć i skutecznym sposobem na uspokojenie, samoregulację i skupienie.

Podobnie jak wszystkie inne gryzaki ARK, występuje w 3 poziomach twardości oznaczonych kolorami:

Standard - jest to najmiększy poziom, zalecany dla osób delikatnie przeżuwających (tych, które niczego nie przeżuwają).

XT / Medium Firm – Jest to poziom średni, który nazywamy XT („Xtra Tough”). Jest twardszy, ale nadal dość ciągliwy, zalecany dla umiarkowanych osób żujących.

XXT / Very Firm - To najtrudniejszy poziom, który nazywamy XXT („Xtra Xtra Tough”). Nadal ma pewną „sprężystość”, ale jest dość sztywny/dość twardy. Żadne narzędzie do żucia nie jest niezniszczalne, ale jest to zazwyczaj najdłużej utrzymujący się poziom w danym kształcie.

Wybierz opcję z menu. Każdy gryzak sprzedawany jest osobno. Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić. Mierzy około 5,5 cala średnicy. Każde przedłużenie ma około 2 cale długości i 0,4 cala grubości.

Zaprojektowane, wyprodukowane i zmontowane w USA przez ARK Therapeutic. 

Uwaga: ten produkt nie jest zabawką. Zalecane dla dzieci od 5. roku życia. Chociaż te narzędzia do żucia są solidne i trwałe, żadne narzędzie do żucia nie jest niezniszczalne. Można spodziewać się zużycia/zniszczenia, biorąc pod uwagę charakter zamierzonego zastosowania. Długość ich trwania jest zwykle równa ilości i intensywności żucia, a także innym zmiennym (takim jak siła szczęki, poziom stresu/lęku, czy stosowane są inne strategie sensoryczne itp.). Podczas gdy niektórym osobom narzędzie do żucia wystarczy na zawsze, innym osobom z ciężkimi/agresywnymi potrzebami związanymi z jamą ustną może to nastąpić bardzo szybko.

Prosimy o ciągły nadzór, regularne sprawdzanie gryzaka i wymianę w razie potrzeby, jeśli przedmiot wykazuje oznaki zużycia.  Umyć łagodnym mydłem i wodą. Można myć w zmywarce na górnym stojaku (bez cyklu suszenia)

Wyprodukowano w  USA

Dokładne odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić Każdy gryzak sprzedawany jest osobno

Klasa medyczna, zgodna z FDA, nie zawiera ołowiu, ftalanów, BPA, PVC ani lateksu Wymagany nadzór osoby dorosłej

GL0056-M
0 Przedmioty

Specyficzne odniesienia

Nowy